/ Forum Ewa Kopacz laureatką plebiscytu „Srebrne Usta Plus 2018”. Za pamiętne „dinozaury”
31    

Ewa Kopacz laureatką plebiscytu „Srebrne Usta Plus 2018”. Za pamiętne „dinozaury”

Dodano 31
Była premier Ewa Kopacz została laureatką plebiscytu „Srebrne Usta Plus 2018” organizowanego przez Program 3 Polskiego Radia. Zdaniem słuchaczy Trójki polityk PO wypowiedzią o dinozaurach pobiła „dokonania” Joanny Scheuring-Wielgus i Ryszarda Petru.
 31
  • Koalicja Europejska przede wszystkim nie bedzie chciala nas z Unii wyrzucic i to jest wlasnie powod dla ktorego warto na nia glosowac na pierwszym miejscu.
    • Ochrona zdrowia u nas lezy i kwiczy Mam nadzieje ze Ewa Kopacz ja podniesie jak bedzie w UE Dobrze ze ktos do tego tematu wraca.
      • Patrząc na to co wyprawia PiS to aż ręce człowiekowi opadają. Zmieńmy nastawienie i zagłosujmy na kogos kto nie będzie ciagnał naszego kraju na dno. Dajmy szanse Kopacz, ona przynajmniej nie bedzie trwonic pieniędzy na prawo i lewo...
        • Oni dopiero zaczną się wściekać jak zobaczą że przed wyborami coraz więcej tych punktów im bedzie uciekało na konto Koalicji i mam nadzieje że będzie ich jak najwięcej!
          • Prawie 3 pkt procentowe przewagi w sondażach to fantastyczna wiadomość oby to sie utrzymało! Wciąż jesteśmy za Koalicją i będziemy wspierać a reszta niech się zacznie obawiać bo to sygnał że jest czego. P Ewo uda si
            • Miło będzie zobaczyć uśmiech na twarzy Pani Ewy po wygranej.
              • Życie jest wystarczająco dołujące, ale dzięki Pani Kopacz pojawia się usmiech na mojej twarzy.
                • Chciałbym chociaż jeden dzień być Ewą Kopacz.
                  • Dinozaury wigineły, mam nadzieję, że nie będzie tak samo z Ewą Kopacz!
                    • Darem od Boga jest ta Ewa Kopacz.
                      • Kogo jak kogo, ale Panią Ewę trzeba szanować.
                        • Ewa Kopacz robi wszystko z głową, wszystko zawsze jest starannie przemyślane. Myślę, że takiej osoby potrzebujemy.
                          • Problem w naszym aktualnym rządzie to brak Pani Ewy!
                            • Kopacz to jedyna osoba której z chęcią oddam mój głos
                              • Czy jest dobrze, czy jest źle, Ewa Kopacz pocieszy cię!
                                • Rozsądnie trzeba głosować i wybrać Panią Ewę
                                  •  
                                    Pani Ewo nikt nie jest idealny i każdy może czasem źle złożyć myśli - to nic. Mimo to jest Pani najlepsza!!!
                                    •  
                                      Pani Ewo nikt nie jest idealny i każdy może czasem źle złożyć myśli - to nic. Mimo to jest Pani najlepsza!!!
                                      •  
                                        •  
                                          •  
                                            •  
                                              • Trudno mi zrozumieć, że osoba wykształcona lekarz może zachowywać się i mówić w taki sposób jak Ewa Kopać. Czasami wydaje się że pani ta nie kontroluje się.
                                                • Pani Kopacz górą najlepsza Kobitka !!!!!!!!!!!
                                                  • Dlaczego tak nie doceniacie Ewy Kopacz, kobieta cud a nie.
                                                    • Gratuluje wysokiej pozycji w rankingu gadania bzdur i niekompetencji pani Kopacz. I pomyslec , ze taka "kadra" chce znow przejac wladze w Polsce !
                                                      • GWniane usta
                                                        dla tej
                                                        absolutnej
                                                        wstecznej
                                                        durnoty
                                                        • Kopacz na  Metr poprzedniego dnia miała spotkanie z dinozaurami.
                                                          Ewa Kopacz
                                                          youtube
                                                          •  
                                                            Za przekopanie ziemi w Smolensku na metr, nic sie Ewce nie dostala, no moze Donald poklepal po ramieniu a pozniej namascil na premiere, czyli premiera w spodnicy.
                                                            •  
                                                              jak dobrze, że już wykopali Kopaczową od koryta hehe

Najczęściej komentowane