/ Forum Żydowska organizacja wystosowała oświadczenie ws. ustawy 447. „Jesteśmy rozczarowani tonem wypowiedzi w Polsce”
24    

Żydowska organizacja wystosowała oświadczenie ws. ustawy 447. „Jesteśmy rozczarowani tonem wypowiedzi w Polsce”

Dodano 24
Światowa Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego wystosowała oświadczenie w sprawie ustawy 447, która od jakiegoś czasu budzi Polsce wiele kontrowersji.
 24
  • A kiedy oddamy ziemię, lasy, jeziora, pałace, folwarki, polskim hrabiom i szlachcie???
    • To wszystko pic na wodę nasz rząd od kilku lat dogaduje się z Izraelem ile im zapłacić w tej sprawie (pisze o tym otwarcie Jerusalem Post które uznało Pana Morawieckiego przyjacielem Izraela). Jedynie teraz negocjacje zostaną przesunięte w czasie przez wybory, a kto nie wierzy niech mi powie czemu PiS odrzucił ustawę anty 447 zgłoszoną przez Kukiz15. PO PiS jedno zło
      • W sprawie ustawy 447 to niech Żydzi zwrócą się do Generalnego Gubernatorstwa, bo Polski nie było w czasie II wojny światowej, więc Polska nic Żydom nie ukradła. Co prawda Generalne Gubernatorstwo dziś nie istnieje ale było rządzone przez hitlerowskie Niemcy. Hitlerowskich Niemiec też już nie ma, więc niech Żydzi ze swoimi interesami zwrócą się do Niemiec współczesnych.
        • Jak chodzi o kasę to Syjon jak zwykle rżnie głupa. Której części narodzie "wybrany" nie rozumiesz, chodzi o "BEZSPADKOWE" mienie czyli mienie które nie ma spadkobierców i w żadnym kraju na świecie tak nie jest że spadkobiercami stają się organizacje lub ludzie na podstawie narodowości lub religii chyba że tak ktoś zapisał w testamencie ale tu jest mowa o "BEZSPADKOWYM" mieniu a więc testamentów nie ma.
          W dodatku jest to mienie obywateli Polski na polskiej ziemi a nie Izraela bo Izrael wtedy nie "ISTNIAŁ".
          Krótko mówiąc "drogi" narodzie wybrany jest to z waszej strony próba ZŁODZIEJSTWA a to powinno być karalne. Macie szczęście że w Polsce jest rząd który reprezentuje was a nie Polskę i Polaków to z wami po cichu rozmawia a Polaków okłamuje że tego nie robi bo się zbliżają wybory. I jeżeli Polacy będą naiwni i ciemni to wybiorą ponownie waszych przedstawicieli jako "polski" rząd i oni po wyborach podpiszą w tej materii co będziecie chcieli. Tak więc uzbrojcie się w odrobinę cierpliwości i wybory wszystko wyjaśnią czy przejmiecie Polskę na własność czy też zobaczycie środkowy palec na co absolutnie zasługujecie jak i obecny rząd w Polsce za zdradę Ojczyzny.
          • Cóż.Polacy są rozczarowani tonem wypowiedzi w Izraelu.No i co teraz?
            • Piniedzy nie ma ....i nie bedzie !
              • Ale KWIK !
                • parę dni demu Jerusalem Post zdumiał się nad bezczelnością skrajnie prawicowych pisowskich mediów, uważających Polaków za ofiary Drugiej Wojny Światowej i okresu powojennego.
                  • z punktu widzenia żydów, oni nie chcę znowu cierpieć gojowskich ograniczeń na ich interesy na nas, oni mają swoje prawa dotyczące ich i gojów, i lepiej aby goje je stosowali do siebie, tak jak żydzie je stosują do siebie...
                    • Moze przedstawiciel polskiego rzadu powinien pokazac organizacjom zydowskim zdjecia jak wygladal ten znacjonalizowany przez komunistow majatek,, tak to byla KUPA GRUZOW drodzy Zydzi I to moze my wam oddac
                      •  
                        VON CURVY ZYDOWSKIE DZIECI POLICJI ZYDOWSKIEJ ZYDOKOMUNY SOWIECKIEJ DO GAZU CYKLON B WYNALAZL ZYD FRITZ HABER HAILL HITLA JUDE
                        •  
                          VON CURVY ZYDOWSKIE DZIECI POLICJI ZYDOWSKIEJ ZYDOKOMUNY SOWIECKIEJ DO GAZU CYKLON B WYNALAZL ZYD FRITZ HABER HAILL HITLA JUDE
                          • jude
                            fuck off
                            • Co ten Icek gada Gideon Taylor - przecież w Polsce po wojnie nie było żadnych Żydów każdy z nich natychmiastowo zmienił imię i nazwisko na "bardziej polskie" i tak się kamuflują węże do dzisiaj. Nie ma Żydów to o jakie mienie chodzi ... zapraszam do Belgi, Holandii, Francji tam jest masa Żydów ? 447 USA jakaś ustawa - o ile dobrze sobie przypominam to zapłaciliśmy już tego typu reparacje dotyczące mienia w roku 1960 - ówcześnie Polska wypłaciła Żydom Amerykańskim 40 MLN USD w 10 transzach do roku 1980 gdzie klauzula wzywała, iż Ci ludzie już nigdy nie będą mieli w przyszłości roszczeń w stosunku do Polski. Mienie grabione po 1945 roku? Wtedy nie było Polski tylko komunizm pod protektoratem Rosji, a największymi katami NKWD i zbrodniarzami sędziami byli właśnie Żydzi, którzy prysnęli przed wojną do Moskwy, a potem zjechali się mordować Polaków to kto komu zabierał a jak zabierał kopa do Ruski ...
                              • Der Ma  ,,Dziala tutaj wynajety agent Olek ...to on minusuje .. nie  przejmoj sie ...!!!
                                • Polska musi zażądać odszkodowania od tych wyzyskiwaczy którzy odkąd Polska udzieliła im gościny, żywiła ich, broniła a oni przekupywali władców Polski, w przypadku ataku na Polskę kolaborowali z najeźdźcami. Teraz bezwstydnie okradają naród polski w sposób haniebny przy udziale polskich pseudoelit
                                  • sądząc PO minusowaniu, fani totalniaków nie mogą się doczekać zlikwidowania Polski,

ale hałastra.
                                    •  
                                      Te żydowskie roszczenia dotyczą mienia bezspadkowego czyli mienia które nie mają spadkobierców. Absurdem jest to, że mienie to należało do żydów którzy byli obywatelami Polskimi a upominają się o nie żydzi amerykańscy czy tez izraelscy! Gdyby ci żydzi byli rzeczywiście spadkobiercami tego majątku mogą normalnie iść do sądu i starać się o odzyskanie majątku na drodze sądowej - nikt tego nikomu nie zabrania i każdy spadkobierca ma do tego prawo! Jednak oni tego nie robią co znaczy, że nie są spadkobiercami a zwykłymi uzurpatorami którzy chcą wyrwać Polsce nienależące się im pieniądze wykorzystując naciski polityczne. To co Polska może zrobić to wesprzeć żydów w staraniu się o rekompensaty od Niemiec którzy to wymordowali 90% ich braci w wierze.
                                      • Bezczelne parchate żydostwo!
                                        Do uczciwej pracy wziąć się a nie a nie zachowywać się jak żebracy!
                                        Patrzcie jaki ja biedny żyd! wymordowali niemiaszki wszystkich moich nieznajomych żydków a ja w New Jork piłem szampana i zajadałem kawior, no i gdzieś ty Boże miał oczy? jaba, daba dibi!
                                        • Bezczelne parchate żydostwo!
                                          Do uczciwej pracy wziąć się a nie a nie zachowywać się jak żebracy!
                                          Patrzcie jaki ja biedny żyd! wymordowali niemiaszki wszystkich moich nieznajomych żydków a ja w New Jork piłem szampana i zajadałem kawior, no i gdzieś ty Boże miał oczy? jaba, daba dibi!
                                          • przykład tego majątku żydowskiego, który przynosi kokosy gospodarce.

bo coś mi się widzi, że ten "majątek", to Polacy musieli odbudować lub wyremontować.

się nie przejmujcie jednak.

wygra wybory do Sejmu targowica chamów większościowo, to was spłaci tak, jak wam obiecała osobami tyfusa i  bula, i jak już próbowała w 2014 r.
                                            • Jewreje nie ten adres: Niemczury i Ruscy rozgrabili i zniszczyli wasze mienie i mienie pozostałych Polaków - niestety zgodzili się nie ścigać za to ci którzy pozbawili Polskę 2/3 terytorium na wschodzie, którzy zapewnili bezkarność Ruskim i pobłażliwie potraktowali niemiaszków poprzez umorzenie im odszkodowań ... Najłatwiej uderzyć w tych co ratowali swoich braci Żydów - w Polaków ... DNO !!!
                                              • >>>>>>>>>>>>< Chyba pomylili adres .... he.......he.........he.........he.....
                                                • >>>>>>>>>>>> Pieniedzy nie  ma  i  nie  bedzie .....!!! he.......he.......he.......he.......he...

Najczęściej komentowane