/ Forum Tomasz Raczek po emisji „Tylko nie mów nikomu”: Kiedyś miałem własne doświadczenie z księdzem
13    

Tomasz Raczek po emisji „Tylko nie mów nikomu”: Kiedyś miałem własne doświadczenie z księdzem

Dodano 13
„Tylko nie mów nikomu” to film braci Sekielskich o przypadkach nadużyć seksualnych, których sprawcami byli duchowni. Do tej produkcji odniósł się Tomasz Raczek.
 13
  • Niestety kolego jak to ktoś już słusznie zauważył 70% pedofilów w sutannach było także homoseksualistami. Zbieg okoliczności?
    •  
      OCHYDA GUWNOJEBBCA
      •  
        OCHYDA GUWNOJEBBCA
        •  
          OCHYDA GUWNOJEBBCA
          •  
            OCHYDA GUWNOJEBBCA
            •  
              OCHYDA GUWNOJEBBCA
              • Niestety kolego jak to ktoś już słusznie zauważył 70% pedofilów w sutannach było także homoseksualistami. Zniego okoliczności?
                • Raczek, nie chwal się swoimi pedalskimi wyczynami, bo nie jesteś lepszy od Rabieja i Biedronia.
                  • Bardzo bym się dziwił, gdyby Raczek napisał cos innego (z wiadomych względów). Również nie dziwi mnie, że odrzucił awanse innego geja. Co mnie dziwi to to, że przypomniał sobie po mniej więcej 40 latach, a nie wcześniej.

Swoją drogą jak ta jego historia ma się do kwestii pedofilii w kościele skoro był pełnoletni? To chyba jakaś wspólna cecha Men in Black że wymazują ofiarom pamięć i te przypominają sobie wszystko po 20-30 latach.
                    • cha cha cha .....niedojjeb umysłowy ........cha cha cha..............bartoszyce .......cha cha cha

lachociąg .......cha cha cha ....hulajnoga ..... niedysPOzycja ..........cha cha cha
                      • Hmmm.....i kto to mowi ?
                        • Dla mnie gej czy  pedofil ...to jedno i  to  samo ....!!!
                          • >>>>>>>>>> j kto to  mowi ...??? obrzydliwy gej ....!!!!

Najczęściej komentowane