/ Forum Niespodzianki nie było. Tulia poza finałem Eurowizji
14    

Niespodzianki nie było. Tulia poza finałem Eurowizji

Dodano 14
Sprawdziły się przewidywania bukmacherów, którzy nie upatrywali polskich reprezentantek w gronie faworytów pierwszego półfinału Eurowizji. Występ Tulii wprawdzie przypadł do gustu wielu widzom, ale inne propozycje zgarnęły więcej głosów.
 14
  • Ze smutkiem stwierdzam, że tego forum, inteligencja nie odwiedza!.
    •  
      A ktos ten g... festiwal wgl oglada jeszcze?
      W latach 70-80 mial jeszcze jakis sens.
      Teraz to jest zwykla propaganda wynaturzen.
      Mam kolege, ktory pracowal raz przy nim. Dwa dni przed finalalem od niechcenia stwierdzil, ze wygrala Conchita...
      • Może ktoś inteligentny, zauważy drugie dno?. Festiwal europejski z nazwy, odbywa się w kraju bliskiego wschodu? Czemu to ma służyć?. Czy następny festiwal, będzie reprezentowany przez Izrael, osadzony w sercu Europy?. W Polin?....
        • Może ktoś inteligentny, zauważy drugie dno?. Festiwal europejski z nazwy, odbywa się w kraju bliskiego wschodu? Czemu to ma służyć?. Czy następny festiwal, będzie reprezentowany przez Izrael, osadzony w sercu Europy?. W Polin?....
          • Coraz więcej polskich aktorów zatrudnianych jest w zagranicznych produkcjach .

Z jakiś nie do konca znanych powodów PIS dowaci są tu ewidentne pomijani
            • W 1936 świat oddał Niemcom olimpiadę i... wtedy było to też lizanie rowa.
              • ale i ty kołolska jesteś zamierzchła

czas ci oglądać się za sosnową jesionką i jakąś działką ziemi na własność
                • Nie ogladam tego dziadowskiego konkursu juz od lat. Pierwszym i zreszta ostatnim odkryciem byla grupa "ABBA" , ale to juz zamierzchle czasy. Pewnie wygra kobieta z wasami o plci number 57.
                  • wpisy dwóch zbolałych pedałów to stanowczo za mało

szczególnie że obecne władze robią wszystko by zohydzić Polskę w oczach przeciętnego

europejskiego pożeracza telewizyjnych telenowel

Najczęściej komentowane