/ Forum Konfederacja bezprawnie wykorzystała wizerunek Cejrowskiego? „Nikt nie pytał mnie o zdanie”
9  

Konfederacja bezprawnie wykorzystała wizerunek Cejrowskiego? „Nikt nie pytał mnie o zdanie”

Dodano 9
Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w Polsce 26 maja. Politycy do końca trwającej kampanii wyborczej zabiegają o poparcie społeczeństwa. Konfederacja opublikowała grafikę, na której znajduje się Wojciech Cejrowski. „Nie chcę być na plakatach wyborczych” – napisał w mediach społecznościowych podróżnik.
  •  
    witam głosuję 26 maja w wyborach do europarlamentu tylko na KONFEDERACJE !! Bo mam dość już polityki pisu,co innego gadają co innego robią, Państwo Polskie jest zagrożone ustawą 447 czyli rozszczeniami żydowskimi.. Pis wprowadził taką ustawę już do sejmu,a potem ją wycował. co to ma być w ogóle ? Wreszcie sie skonczy masowa imigracja do Polski milionami tabunow ukraincow,i innych do ''pracy'' a Naszych sie wygania zza granice, i zrobi KONFEDERACJA tak ze nic nie zaplacimy za roszczenia zydowskie i żaden Polski żołnierz nie bedzie ginął za izrael .. walcząc z Iranem.

Najczęściej komentowane