/ Forum O. Rydzyk skomentował film Sekielskiego. „To jest walka z Kościołem, obliczona na jego zniszczenie”
9  

O. Rydzyk skomentował film Sekielskiego. „To jest walka z Kościołem, obliczona na jego zniszczenie”

Dodano 9
Na łamach „Naszego Dziennika” ukazał się wywiad z o.Tadeuszem Rydzykiem. Duchowny stwierdził m.in. że „z dramatu osób pokrzywdzonych zrobiono przemysł pedofilii, który stanowi kolejny etap walki z Kościołem”.
  • Ja bym naprawdę chciał wierzyć w dobre intencje dziennikarzy ale niestety w UK to właśnie oni zamykali usta ofiarom albo kompletnie ignorowali temat w przypadku gangów muzułmańskich a później w przypadku BBC i kółeczek celebryckich. Reagowali tylko wtedy kiedy było im to ideologiczne na rękę – sprawy Jimmiego Savile? Gary Glittera? Niestety dziennikarze zwłaszcza lewicowi to ostatnia grupa która powinna się zajmować takimi tematami.
    A w Polsce? W Polsce ci "cnotliwi" dziennikarze jeszcze dwa tygodnie temu zachęcali i usprawiedliwiali posługiwanie się dzieciakami jako zakładnikami w strajku KODorastów. Nie zapomnijmy że dla większości z nich dziecko to w końcu "zlepek komórek". Już nie wspominając tego nieszczęsnego Owsiaka wypowiadającego się na temat przestępstw seksualnych w KK kiedy podczas jego "festiwalu" dochodzi do setek gwałtów - (tak drogie dzieci, seks z pijaną do nieprzytomności dziewczyną bez jej zgody to też gwałt)

Najczęściej komentowane