/ Forum O. Rydzyk skomentował film Sekielskiego. „To jest walka z Kościołem, obliczona na jego zniszczenie”
10    

O. Rydzyk skomentował film Sekielskiego. „To jest walka z Kościołem, obliczona na jego zniszczenie”

Dodano 10
Na łamach „Naszego Dziennika” ukazał się wywiad z o.Tadeuszem Rydzykiem. Duchowny stwierdził m.in. że „z dramatu osób pokrzywdzonych zrobiono przemysł pedofilii, który stanowi kolejny etap walki z Kościołem”.
 10
  • Jeśli film o pedofilach w sutannach jest według księdza walką z Kościołem, to w takim razie Kościół jest współwinny przestępstw swoich zaprzysiężonych funkcjonariuszy na powierzanych ich opiece dzieciach!
    Może jednak warto by usunąć wszystkich winnych przestępstw seksualnych by pokazać, że Kościół jest czysty? Czy może jest ryzyko, że w takim przypadku nie będzie miał kto czynić posługi?
    • Słuchajcie no, Rydzyk, prawdziwa cnota krytyk się nie boi.....kosciół, a raczej jego urzędnicy (kapłani) nagrabili sobie sporo !!! I TO TRZEBA POTĘPIAĆ!!! Natomiast nie nalezy pleść andronów !!! Kapłanów - zboczeńców trzeba wywalić na zbity pysk !!! A wtedy Kościół wyjdzie z tego wzmocniony !!! COMPRIWU, mesje ???
      • Ojciec Rydzyk ma świętą rację
        • Ja bym naprawdę chciał wierzyć w dobre intencje dziennikarzy ale niestety w UK to właśnie oni zamykali usta ofiarom albo kompletnie ignorowali temat w przypadku gangów muzułmańskich a później w przypadku BBC i kółeczek celebryckich. Reagowali tylko wtedy kiedy było im to ideologiczne na rękę – sprawy Jimmiego Savile? Gary Glittera? Niestety dziennikarze zwłaszcza lewicowi to ostatnia grupa która powinna się zajmować takimi tematami.
          A w Polsce? W Polsce ci "cnotliwi" dziennikarze jeszcze dwa tygodnie temu zachęcali i usprawiedliwiali posługiwanie się dzieciakami jako zakładnikami w strajku KODorastów. Nie zapomnijmy że dla większości z nich dziecko to w końcu "zlepek komórek". Już nie wspominając tego nieszczęsnego Owsiaka wypowiadającego się na temat przestępstw seksualnych w KK kiedy podczas jego "festiwalu" dochodzi do setek gwałtów - (tak drogie dzieci, seks z pijaną do nieprzytomności dziewczyną bez jej zgody to też gwałt)
          •  
            nie reka lecz dzwiami od  mainbacha
            • Czarny humor z Torunia :
              " dwadzieścia wieków wielkiego dobra "
              • Telenowela "Świetojeeeeebliwi "
                odcinek trzydziesty trzeci ;
                ksiądz wyciąga maczugę i woła dzieci
                •  
                  a klechy baranie tak jak jezus winny zyc w ubostwie
                    •  
                      Rydzyk tradycyjnie - stawia znak równości między Bogiem, dobrem i Kościołem. Dalej to już łatwo, bo jeśli ktoś występuje przeciw dobru, to musi być jego przeciwieństwem - czyli złem. Proste, prawda?

hehe

Najczęściej komentowane