/ Forum Czarnobyl i Prypeć można zwiedzać. Jak zorganizować wycieczkę i ile ona kosztuje?
1  

Czarnobyl i Prypeć można zwiedzać. Jak zorganizować wycieczkę i ile ona kosztuje?

Dodano 1
Temat katastrofy w Czarnobylu stał się już częścią nie tylko historii, ale także popkultury. Awaria reaktora 4 w elektrowni jądrowej na Ukrainie stanowiła inspirację do powstania filmów, książek i gier komputerowych. Obecnie tryumfy święci serial HBO oparty na wydarzeniach z kwietnia 1986 roku. Od lat tak zwana „Zona” przyciąga także śmiałków, którzy chcą osobiście zobaczyć miejsce dramatu. Najczęściej robią to na własną rękę, ale jak się okazuje, w sieci można znaleźć wiele ofert oficjalnych wycieczek.
  •  
    Autor tego artykulu jest oderwany od rzeczywistosci moj brta Andrzej byl w zonie chyba z 15 razy ja choc mieszkam w USA tylko 3 razy. Schemat jest prostrzy mozna wyjaechac nie z Kijowa ale spod Palacu Kultury i spedzic conajmniej trzy dni w strefie. Zainteresowanych odsylam do Pawla (ostatnio odwiedzil mnie w USA i bylo bardzoe milo) wystarczy wejsc na webb side Strefa Zero i Czarnobyl staje otworem. Moj brat Andzrej ma juz chyba z miljon zdjec ze sterefy, djabelski mlyn, arka itp to juz historia. Rok temu wybuchla afera ze Polacy uruchomili djabelski mlyn przy pomocy generatora ale czy to prawda? Ja tez zlapalem bakcyla czyli parafrazujac Bareje narodzila sie nowa swiecka tradycja i co roku jezdze do Czarnobyla. Pozdrawiam brata Andrzeja Urbanskiego, Pawla, Marka, Sebe i wszystkich innych a szczegolnie Marte i Magde dwie najpiekniejsze dziewczyny z pierwszego wyjazdu (oprocz mojej zony Anii). Pozdrawiam Mr. Akulinina z Slawutycza i do zobaczenia w Starym Tallinie. Proponuje dziennikarzom zapoznac sie z opinia pasjonatow wowczas ich informacje nie beda brzmialy smiesznie.
    Mike Urbanski of East Straudsburg Pennsylvania.

Najczęściej komentowane