/ Forum Była dziennikarka TVP1 twierdzi, że była molestowana przez księdza. Jest odpowiedź jezuitów
14    

Była dziennikarka TVP1 twierdzi, że była molestowana przez księdza. Jest odpowiedź jezuitów

Dodano 14
Po emisji dokumentu „Tylko nie mów nikomu”, coraz więcej ofiar zdobywa się na odwagę i opowiada o traumatycznych doświadczeniach z udziałem duchownych. O takich przeżyciach napisała Magda Gacyk, która w przeszłości pracowała w TVP1. Jej opowieść została już skomentowana przez zgromadzenie, do którego miał należeć oprawca kobiety.
 14
  • już myślałem, że Pochankę z 5-10-15
    • Ancient Egypt Old Kingdom

Marduk podobno odleciał na Tiamat gdzież w połowie V B.C.
      co z Ozyrysem z Abydos, nie zdążył? he, he, eh
      • Czarna magia seksualna .
        Sprawa jest prosta ,
        żydek Bogiem nigdy nie był ,
        Amen .
        •  
          zgłoście oszołomy panią Gacyk do prokuratora - bo zataja przestępcę, hehe... w sumie należy jej się spory wyrok, skoro tyle lat milczała... hehe

czego to oszołom nie wymyśli, żeby tylko bronić swych ulubieńców-zboczeńców...?
          • W dzisiejszych czasach ciężko niekiedy odróżnić ofiary od sprawców.
            • olek A nadal jest nadal wyłącznie cuchnącym gównem niewiadomego pochodzenia.
              • Po wpisie pani Gacyk trudno mi też uwierzyć w to że: "...ofiar zdobywa się na odwagę...". Myślę, że "odwagi" akurat nigdy jej nie brakowało. Za chwile wejdzie ustawa o nieprzedawnianiu przestępstwa pedofilii, mam więc nadzieję że zgłosi ona swoją sprawę do prokuratury i zobaczymy finał w sądzie.

Przydałoby sie imię i nazwisko sprawcy, bo wtedy łatwiej będzie znaleźć inne ofiary. Zatajanie tego jest niejako współudziałem w przestępstwie.
                • ......................Wielki Seks na Małej Plebani

..................czyli zamnij mordę mała bo będzie z tobą niedobrze .

dobrze ze pedofilstwo sie teraz nie przedawnia , zadne tam stare kotlety ........he , he he
                  • Przecież to odgrzewany kotlet - Serio WPROST? Az taka desperacja albo może pwoinniśmy zmienić wam nazwę na WLEWO.

Najczęściej komentowane