/ Forum Wpadka Rafała Grupińskiego? „Dzisiaj nie eksponujemy tego za bardzo"
8    

Wpadka Rafała Grupińskiego? „Dzisiaj nie eksponujemy tego za bardzo"

Dodano 8
W mediach społecznościowych opublikowano nagranie, na którym Rafał Grupiński mówi o związkach partnerskich. Wypowiedź polityka wykorzystało Prawo i Sprawiedliwość na konwencji w Krakowie.
 8
  • Zamiast religii w szkołach, wiosna zapewni więcej lekcji języka angielskiego.#wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
    https://imgbbb.com/image/emzjZ
    • Życze Polakom żeby was wybrali - żeby okazali się takimi frajerami jak Zachodni Europejczycy bo widzę że romans z komunizmem ich niczego nie nauczył. Zobaczycie jak te "równościowe - tolerancyjne - otwarte" społeczeństwa naprawdę funkcjonują - wtedy zobaczycie "zachodnią demokrację" jak mają Francuzi Anglicy czy Belgijczycy. Naprawdę ale wtedy już odwrotu nie bedzie bo poszczują was "mniejszościami" których naprodukują w ciągu jednego roku.
      • kochajmy księży

.........tak szybko wyjeżdzają ( system ochrony przestepców seks. w koloratkach)
        • nadal resortowa gnido

przyPOmnij nazwiska oPOzycjonistów-"patriotów" (SS- Reichu) zamkniętych w pierdlach, ba, w koncentrakach przez faszystowską juntę PIS. he, he, eh
          P.S.
          znowu nie wytrzeźwiałeś niemoto i znowu będziesz smarował cały boży dzień kretynizmy PO 2 grosze na kolejną flaszkę.

chciałem wczoraj policzyć, ale PO 100 mi się odechciało. he, he, eh
          • jedni idą do więzienia ( przeciwnicy polityczni )

drudzy na wczasy do kamedułów .( przestępcy seksualni w koloratkach )
            • No i macie Polacy - robią was w balona ile wlezie jak już pisałem - PO , Nowoczesna i Wiosna zrobią wam z Kraju slums a wy jak te pelikany łykacie śmieci. Te gnoje wam wszystko tylnymi drzwiami wprowadza.
              • Głupia sprawa prawda? Dlaczego w filmie siekielskich tylko jeden pedofil jest hetero?
                • Po pierwsze wiarygodnosc towarzyszu Grupinski. ..herbu Slepowron ...

Najczęściej komentowane