/ Forum Które programy w TV oglądamy „dla beki”? Wysoka pozycja „Wiadomości” TVP
10    

Które programy w TV oglądamy „dla beki”? Wysoka pozycja „Wiadomości” TVP

Dodano 10
Agencja mediowa Wavemaker we współpracy z panelem Ariadna przygotowała nietypowy ranking, zwracający uwagę na zjawisko oglądania telewizji dla wyśmiania prezentowanych tam programów. Według wyników badania opisanych przez portal Wirtualne Media, w tym celu telewizor włącza prawie 10 proc. widzów w naszym kraju.
 10
  •  
    kiedyś zamiast kabaretów lubiłem posłuchać Rydzyka, ale teraz TVPIS przebija wszystko
    •  
      prawda tylko pis ze na pasku o abonamencie
      ktory wszyscy olewaja
      cha cha cha kwa
      •  
        czasami mam dylemat czy ferdka czy holecka bo i tu i tu niezle jaja leca!
        • Wiadomosci TVP nia da sie ogladac "dla beki" bo to rozrywka nieslychanie prymitywna.
          • nie ma to, jak prawda objawiona gazowni w wersji obrazkowej z lektorem we WSI24 dla nieczytatych.

POdobno lepsze od lewatywy. he, he, he
            • jak oglądam histeryczne tfałszn to a na drugi dzień słucham w pracy jak niektórzy biorą to na serio to leję ze śmiechu;
              • Najwieksza beke mam jak oglondam >>> W  tyle wizji ...co dzien ogladam ...>> super ..
                • Pseudo wiadomosci w tvpis są lepsze od dobrego kabarety i komedii, same jaja tam są

Najczęściej komentowane