/ Forum Scheuring-Wielgus oddała psy do schroniska. „Kundli nikt ze znajomych nie chciał”
13    

Scheuring-Wielgus oddała psy do schroniska. „Kundli nikt ze znajomych nie chciał”

Dodano 13
Joanna Scheuring-Wielgus dała się poznać jako obrończyni praw zwierząt. Jeszcze w 2017 roku apelowała o to, by nie organizować głośnych pokazów fajerwerków w trosce o czworonogi. Teraz „Fakt” podaje, że posłanka sama oddała swoje psy do schroniska. Okazuje się, że ma na to wytłumaczenie.
 13
  •  
    Treść została usunięta
    • Scheuring-Wielgus wszystkich na których ma alergię wyśle do przytułków. To się nazywa "Nowoczesne" rządzenie.
      •  
        Że, też ta niemka nie POmyślała "mnie nikt nie chce" i siebie nie oddała, no tak nikt to i przyczółku , eutanazja jej POzostała
        • Lewactwo żeruje na ataku na wszystkich, sami robią się obrońcami zwierząt ale oni niszczą co się da, oni wymordowali najwięcej ludzi w historii a podczas tej demokracji żeby nie wyjść z wprawy mszczą się na zwierzętach
          • Na tym polega "nowoczesne" rządzenie. Emerytów, rencistów, inwalidów i niepełnosprawnych też nikt nie będzie chciał więc posłanka Scheuring-Wielgus odda ich do przytułków.
            • Mam nadzieję że ta "nierasowa suka" też skończy w przytułku np. u Brata Alberta!
              I na takie coś ktoś może z czystym sumieniem głosować? hipokryci do potęgi!
              • Adrian Sieniawski - wyobraź sobie co by było w mediach, gdyby Jarek oddal koty do schroniska, bo mu zaczęły przeszkadzać w domu.
                •  
                  Też mi afera. Osobiście jej nie popieram ale tu akurat to jest takie robienie z igły wideł.
                  • Dlaczego mnie to nie dziwi?
                    Może to były i kundle - ale Joanna Scheuring-Wielgus to RASOWA polityk.
                    • najwiekszy kundel to ona niedorozwoj..............
                      • Lewactwo przecież tak nie postępuje. To dalszy ciąg oczerniania tych szlachetnych ludzi.

Najczęściej komentowane