/ Forum Scheuring-Wielgus: Gdybym dostała się do PE, to mogłabym wpłacić na schronisko 20 tys. zł
11    

Scheuring-Wielgus: Gdybym dostała się do PE, to mogłabym wpłacić na schronisko 20 tys. zł

Dodano 11
– Gdybym dostała się do Parlamentu Europejskiego, to mogłabym wpłacić na schronisko 20 tys. zł – powiedziała w rozmowie z Gazeta.pl Joanna Scheuring-Wielgus, pytana o to, czy wspiera schronisko, do którego oddała swoje psy.
 11
  •  
    dajcie mi 10 milionów a też mogę wpłacić na schronisko 20 zeta hahaha
    • Na tą bladź nie warto nawet splunąć.
      • ja wpłacę na schronisko 40 tys. zł aby cię przyjeli,
        ale skundlonej suki z wścieklizną nie chcą, nawet na jeden weekend.
        • natomiast o zeznaniach Chojny -Duch przed komisją do wyłudzeń VAT, która właśnie potwierdziła zgodę POprzedniej ekipy rządowej na wyprowadzenie miliardów złotych za granicę nic?
          • Założę się, że te psy mają w schronisku lepiej jak u niej.
            • Scheuring-Wielgus to już "Jesień".
              • żałosne typy

kiedyś syn nam przytargał bezdomnego psa na 2 dni przed wylotem z Polski.
                zrobiłem wszystko by go oddać w dobre ręce i się udało.
                ani przez myśl mi nie przyszło, żeby go oddać do schroniska.

lewactwo gorsze od dżumy łamanej na tyfus.
                • Ale się nie dostanie.
                  • wpłacić na schronisko 20 tys. zł i oddac to cos nowoczesne niedorozwiniete moze za kase wezma pod troskliwa opieka ,psia karma bedzie jej smakowac....cha cha cha cha cha ........
                    • Myślę, że gdybym dostał 900 tys. za pełne opie... sie, to mógłbym wpłacić nawet 40 tys.
                      • >>>>>>>> Ale  sie nie  dostaniesz....>>> a  psy pozdychaja ....he.....he......he......he.....

Najczęściej komentowane