/ Forum Kolejny sondaż: PiS i KE idą równo, ale zamieniają się miejscami
18    

Kolejny sondaż: PiS i KE idą równo, ale zamieniają się miejscami

Dodano 18
Z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez Instytut Pollster dla „Super Expressu” wynika, że wybory wygra Koalicja Europejska wyprzedzając Prawo i Sprawiedliwość o 2 proc. Z kolei opublikowany rano sondaż IBRiS pokazuje, że wybory wygra PiS z przewagą 2,7 proc. głosów.
 18
  •  
    Pisi zgłaszają niewygodne komentarze do usunięcia, hehe...
    Podałem tu wczoraj ewidentny przykład prymitywnej manipulacji w wykonaniu tzw. Niezależnej - ale pisi nie mogli na to spokojnie patrzeć, więc zgłosili do usunięcia. Cenzura to ulubiony oręż pisich - bo i co innego tym młotkom pozostało?
    • Jak widać ładnie jaki procent mamy debili w społeczeństwie.
      Głosują na POPiS;y a potem zdziwienie!!, ze jaak !! Że czemu !! Że źle i w ogóle!
      • Widze, ze Polacy bardzo lubia zyc pod butem komuchow i polglowkow. sami sobie zgotujecie taki los.
        • Ci dwaj też zamieniają się miejscami? Trochę tego spodziewałem się... takie czasy.
          • Po lewej Prezes po prawej tfuGrzegorz konfident.
            • teraz sobie lemingozo wyobraź, jak by wyglądało to wszystko, gdybyśmy na dodatek mieli euro.

nie posądzam cię jednak o taką fantazję. he, he, eh
              • chcesz lemingozo POwtórki z "rozrywki" w wykonaniu POdwórkowców POd batem Berlin?
                https://www.salon24.pl/u/dulekthered/957951,gigantyczne-dlugi-donalda-tuska-fakty-i-mity

tego w szczujnaich nie zobaczysz
                chociaż to i tak psu na budę.
                na beton tylko młot pneumatyczny albo bazooka. he, he, eh
                • Treść została usunięta
                  • przecież po wczorajszych zeznaniach Chojny -Duch, byłej vice finansów za Parady Oszustów, jak to POprzedni rząd z premedytacją "rozszczelnił" rygor podatkowy tak, by można było wyłudzać zwrot VAT i transferować miliardy(250-300 miliardów) za granicę, to za całym ówczesnym "żondem" z tyfusem na czele powinno się wysłać listy gończe i europejskie nakazy aresztowania.
                    • Treść została usunięta
                      • Dlaczego żadna partia nie zobowiąże się do wprowadzenia systemu politycznego zbliżonego do Szwajcarii, tzn. aby referenda mogły unieważnić uchwały Sejmu i Senatu. W ten sposób Polacy mogliby kontrolować rząd aby nie uchwalał ustaw z którymi społeczeństwo się nie zgadza. Wydaje mi się że partia która chce prawdziwej demokracji w Polsce powinna takie coś wprowadzić a wyborcom na pewno by to odpowiadało. No ale wtedy sprzedawanie Polski zagranicznym mocodawcom by się skończyło i nie opłacało by się bić o władzę. Prawda POPiS?
                        •  
                          Schetynka to ukryta WSIowo Żydowska opcja , przecież on sam chciał oddać mienie bez spadkowe w ręce żydów, poza tym wiadomo PasOżyty powstały przez UBeków i ich konfidentów, a sam wybór tych robaków na przedstawicieli to tak jak przyjąć zastrzyk śmierci , wiadomo powolny demontaż Państwa
                          •  
                            Na szczęście to tylko sondaż skrytopisowskich mediów. Tajne sondaże wewnętrzne mówią wprost, że antykomunistyczna KOalicja wygra z miażdżącą przewagą nad pisem i Kaczeński nie wejdzie do europarlamentu a profesor Schetyna wejdzie!
                            •  
                              Treść została usunięta
                              • Miesiąc temu z hakiem napisałem, że PiS nie wygra tych wyborów i to pomimo wszystkich "plusów" którymi chce przekupić naród (a nawet właśnie dlatego, że chce przekupić naród). Pisałem "naród nie taki juz głupi, PiS go juz nie przekupi"(zwłaszcza, że jego własnymi pieniędzmi....Teraz PiS juz wie, bo budzi się własnie z ręką w nocniku (takich słow i wówczas użyłem). I całe szczęscie, bo głupota, bufonada i zwykła pycha zawsze odbije się czkawką... A za kłamstwo oświęcimskie i próbę uwikłania młodego chłopaka w winę za wypadek komunikacyjny Szydłowej, zwyczajnie Wam się to od opatrznosci należy!!!
                                • Treść została usunięta
                                  • Zaraz wyjdzie kolejmy sondaz i  znowu zamienia sie miejscami ...>>>> he....he.....he...

Najczęściej komentowane