/ Forum Pawłowicz mówi o nowym filmie Vegi. Reżyser publikuje fragment
20    

Pawłowicz mówi o nowym filmie Vegi. Reżyser publikuje fragment

Dodano 20
Na początku września do kin trafi nowy film Patryka Vegi pt. „Polityka”. Produkcję oceniła w mediach społecznościowych Krystyna Pawłowicz. W odpowiedzi reżyser opublikował fragment nowej produkcji.
 20
  • Ale to dobrze przecież - pokazuje nam to jak "elyty" są politycznie ukierunkowane a ich "obiektywizm" i "bezstronność" już nie podlegają żadnej dyskusji -"Kuń jaki jest każdy widzi" a "elyty" manipulują wyborami już od kilku lat i mają za sobą dziennikarzy. Nie ma sie czym przejmować po prostu widać kto ma jakie interesy. Wybierajcie mądrze a lewakom multikulturalistom i reszcie tonącego EU bydła na pohybel.
    Nie oszukujcie się - oni wami gardzą pokażcie jak ich "sznujecie" w kolejnych wyborach i bojkotujcie "elytki" ze stanowisk to akurat zależy od was
    • Krystyna Pawłow robi szybkie postępy, w rozwoju własnej psychopatii.
      • Komunikowano mi wprost, że ten film uderzy w określone frakcje polityczne i może mieć wpływ na wynik wyborów
        ..........................................
        Głąbie jeden!
        Jak uderzy, to tylko w twoje interesy, pogadamy o tym za rok, tylko żebyś nie żebrał o wsparcie jak Kijowski!
        • Josef Sobota Bolszewicki bekarcie , nie udawaj Polaka , twoj ruski smrod roznosi sie po calym internecie
          • Folksdojczu Maliszewski - burdele w kościołach to robią w twoim Hajmacie - nie tylko dyskoteki czy magazyny zbożowe jak to bywało za jedynie słusznej władzy radzieckiej na terenie ZSRR i innych "wyzwolonych" przez ruskich demoludów ....
            • Mam nadzieję, że Vega przedstawi PO-dobne wystąpienia, szczególnie w sejmie, na komisjach sejmowych osobników z PO, nowośmiesznej, PSLu - czy będzie równie śmiesznie .... ?!!!!
              • Hahaha. Wegata dobry jest i filmy kręci dobre. To perła tego kraju wprzeciwieństwie do pisowców co są wstyd! Tylko ten Botox co nie wyszed mu bo taki niby katolski był i nas elity troche obrażał!
                •  
                  malo byc ladnieja ?
                  cha cha cha
                  •  
                    krycha na wiosne wszystkie jaloweczki tanieja a ty /?
                    • Mam nadzieję, że reżyser jest na tyle obiektywny, że wyszydzi i drugą stronę
                      • Niech Sekielski z  Vega przedstawia te  filmy na  tydzien przed wyborami ...Pani Pawlowicz ...wtedy P I.S MA 100% Wygranej ...To daje taki efekt jak wborach do  P.E .....pewnie bedzie tez 70% frekfencja ....co moze dac tez wiekszosc konstytucyjna ///
                        • "Dlatego w moim filmie chcę pokazać polityków takimi, jakimi naprawdę są..." - chyba raczej chce pokazać takimi, jakimi on wyobraża sobie że "naprawdę są" :/. Jeszcze niech powie, że film będzie "obiektywny". Nie oglądałem żadnych filmów tego pana, ale po inteligentnych wypowiedziach jakich udzielił, myslę że to niewielka strata.

Apolityczny film o współczesnej scenie politycznej Polski, to takie kuriozum jak apolityczna partia bez programu politycznego w wyborach do parlamentu. Po prostu teksty dla idiotów.

Najczęściej komentowane