/ Forum Biedroń jednak pozostanie europosłem.„Chciałbym mieć powód, aby chodzić po mediach i mówić o ważnych rzeczach”
9    

Biedroń jednak pozostanie europosłem.„Chciałbym mieć powód, aby chodzić po mediach i mówić o ważnych rzeczach”

Dodano 9
Robert Biedroń postanowił zmienić swoje polityczne plany i mimo wcześniejszych zapowiedzi nie oddawać mandatu europosła. W rozmowie z TOK FM lider Wiosny tłumaczy powody swojej decyzji.
 9
  • Profesor Biedroń ma rację ale ciemnota po gimnazjach go nierozumie i dla tego tylko my elity na niego głosujemy. I jak on chce być ełro-posłem to ja głosuję na niego i jest nas wielu a będzie wiencej.
    •  
      Nic nowego. O dziwo pis jest JEDYNA od kilkudziesieciu lat partia w Polsce, ktora choc probuje realizowac swoje obietnice i program-jakiekolwiek by one nie byly.
      Reszta obiecuje wszystko co im do glowy przyjdzie-po wyborach i tak nie maja zamiaru nic z tego wprowadzac w zycie-nawet przypadkiem.
      • Chłoptaś jest zauroczony kasą za szkodzenie światu, wszystkiemu co żyje
        • Tele warte jest słowo P***dalskie!
          Tak samo jak schetyny i całej tej bandy!
          Aby do korytka!
          • squrvił sie pederasta

po raz drugi

wystawił kochanka z numerem jeden, nepotyzm aż kapie

byłoby śmiszne ale jest tragiczne

to by nie przeszło nawet w germanii

no ale polskie rowery to nie mózgi

a selery
            • Lemingrad warsiawki wybrał sobie zboka na przedstawiciela zboków w PE - niech się cieszą, że matoł reprezentuje swoich ... zawsze to miło jak niedorozwój umysłowy ma tak wielu zwolenników ... DNO !!!
              • łomatko.

aha. rozliczenia finansowe kampanii mam też tam, gdzie swoich fanów. he, he, eh

świat według idioty-dewianta
                • DZISIEJSZY SONDAZ C.B.O.S.. ..P.I.S 44% PO 22% WIOSNA 7 % ....
                  • To tyle w temacie wiarygodności deklaracji politycznych pana Biedronia. Do widzenia za 5 lat.

Najczęściej komentowane