/ Forum Kukiz dla „Wprost”: Kaczyński powiedział mi, że jeszcze nie ma klimatu na tego typu rewolucje
7    

Kukiz dla „Wprost”: Kaczyński powiedział mi, że jeszcze nie ma klimatu na tego typu rewolucje

Dodano 7
– Skoro Jarosław Kaczyński nie ma potrzeby demokratyzacji państwa, to dla mnie rozmowa polityczna jest skończona – mówi Paweł Kukiz.
 7
  • Aby mieć dotację wystarczy mieć 3 % poparcia w wyborach...i można przetrwać do następnych wyborów nie będąc w Sejmie... Kukiz to tylko marionetka tych którzy stworzyli to przedsięwzięcie za Kukiza... Smutne że tak żałośnie się to skończy... Kaczyński już wie że będzie miał prawie 50 % zależy mu jednak na przekroczeniu 50% ale to przecież może zrobić po wyborach jak tylko Kukiz się dostanie... Jak Kukiz się nie uspokoi to nigdzie się do żadnego Sejmu nie dostanie... Te rozmowy z PSL to jest jakieś samobójstwo dla Kukiza...
    •  
      Ten już uPOdabnia się do Wałęsy , Wałęsa mówi "i ja mówię mu" , a Kukitz "on mówił mi.." he he
      • Pawełku Ku ku
        robiiłeś sobie "zabawne" zdjęcia jak durny chłoptuś a nie powazny polityk.
        twoje komentarze są juz zbedne,
        bo w tym czerepie wszystko sie klepie.
        z jednego bieguna na drugi.
        15 ka bedzie osamotniona, bo robisz z siebie durnego balona.
        jak rysiu.
        • DAJCIE LEPIEJ DZISIEJSZY SONDAZ ESTYMATOR ,,//////.....he.......he.......he.......he......he......
          •  
            Jeszcze z nim pogadasz ,kukis,jak ci notowania spadną,a połowa twoich posłów powędruje do PiS, wszystko lykniesz
            • Czy klimat na tego typu rewolucje według pana Kaczyńskiego będzie jak Syjon z Polski zrobi Polin? W USraelu w różnych stanach w ciągu ostatnich dziesięcioleci było kilka propozycji wprowadzenia elementów demokracji bezpośredniej (referenda) ale za każdym razem były one niszczone zarówno przez Demokratów jak i Republikanów. Ciekawe komu aż tak bardzo one przeszkadzały? Może tym samym którym PiS i pan Kaczyński służą? Powiedzmy wprost, chodzi o Syjon którego PiS jest przykrywką i wiernym sługą. A Polakom dać 500+ i ciemny lud będzie się cieszył.
              • Pani Miziołek, pani ma dziwne upodobanie do takich świrów jak Cookies.

Najczęściej komentowane