/ Forum Polski rząd przegrywa spór przed TSUE. „Nie ma już środków odwoławczych”
23    

Polski rząd przegrywa spór przed TSUE. „Nie ma już środków odwoławczych”

Dodano 23
Polski rząd przegrał sprawę przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej. CHodzi o kwestię obniżenia wieku emerytalnego sędziów SN.
 23
  • no i co z tego wynika trollu, oprócz tego, że wszystkie instytucja unijne to lewackie agendy próbujące wymuszać POsłuszeństwo wobec Niemiec w sPOsób urągający demokracji?

skutki prawne identyczne, jak ustawy 447, czyli zero

olewamy to żenujące mieszanie sie w nasze sprawy, a oni na drzewo. he, he, he
    •  
      co byscie pis ali
      du , , pa blada !
      • jak coś PiS dowaci..... wygrają......... to mnie obudzcie !

bo na razie jedyny sukces to , że nie dostaniemy kasy na walkę ze smogiem
        • Chodzi o zbezpieczenie interesów sitwy która ich nominuje a następnie przegrywa wybory ale nadal miesza nowo wybranemu rządowi. Problem jest taki że jak ta sama sitwa kontroluje obydwie partie tak jak w USraelu to zmiana władzy nie ma żadnego znaczenia. Do tego samego zmierza w Polsce, wszystkie małe partie są eliminowane i zostaje się tylko POPiS. Dokładna kopia z USraela. Syjon w akcji. Tylko prawo weta w referendum każdej ustawy przyjętej przez Sejmu lub Senat daje jakąś kontrolę rządów w Polsce które są przykrywkami zagranicznej agentury. Ale kto by się tego domagał najważniejsze żeby nie zabrali 500+, LOL. Prawda rodacy?
          • oprawca

POnowne wcielenie
            pani nadala
            w oprawcę szybko się wdała
            bo sisiak malutki
            niePOzorniutki
            • my wam damy 500+

a wy nie widzicie naszych wujów w spółkach
              • rząd się wyżywi , dośc nakradł i kradnie

chyba , że spółki oddał pod zarząd cywilny
                • bol szewiku
                  ty nadalu
                  znowu rozum POje*bało
                  ten twój sisiak za malutki
                  rabiej nie czuł
                  tylko smutki
                  takie są przechwałek skutki
                  • bol szewiku
                    ty nadalu
                    znowu rozum POje*bało
                    ten twój sisiak za malutki
                    rabiej nie czuł
                    tylko smutki
                    takie są przechwałek skutki
                    • Ale to to przegrywa co już dawno sami zmienili? I bardzo dobrze! Ja bym ich jeszcze pozwał o wiele innych nieobowiązujących rzeczy. To ich dezorientuje i pomaga nam wygrać na jesieni! Ludzie z tego kraju już widzą jaki ten PiS jest. Przegrywa to czego nie ma. To totalne prefrywy.
                      • @tato tato
                        Napisałeś olek z dużej litery. A to olek się ucieszy.
                        • @ TATO x 2

Tato sisiaka mam dla ciebie do obciągnęcia
                          • A ty Olek nie  czaj sie z  minusowaniem...tylko pakuj walizy i  wypad z  kraju ....
                            • PiS wygrywa tylko wybory, wszystkie inne starcia przegrywa.... z Żydami, z UE itd.
                              • A kogo to  obchodzi ...Mnie interesuje czy  P.I.S ..przekroczy w  jesiennych wyborach 50% ..
                                • Salomonowy wyrok!
                                  Chodziło o koszty? żeby Polska zapłaciła.
                                  Dobrze że to wasze ostatnie drgawki, po was nawet smród usuną!
                                  •  
                                    Och lewusy skończy wam się niebawem...
                                    • Teraz to już bez znaczenia, bo PiS będzie u władzy do 2024, a do tego czasu wszyscy sędziowie się wymienią. SN moógł być problemem w latach 2016-19
                                      • Treść została usunięta
                                        • Treść została usunięta

Najczęściej komentowane