/ Forum „Niemowlę miało serce przebite żebrem”. Szokujące kulisy zbrodni w Olecku
7    

„Niemowlę miało serce przebite żebrem”. Szokujące kulisy zbrodni w Olecku

Dodano 7
Zarzuty m.in. zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i zgwałcenia usłyszeli rodzice 9-miesięcznej Blanki z Olecka. Prokuratura ujawnia szokujące kulisy zbrodni.
 7
  • kiedy kara śmierci dla tych gówien????bo jak pomyśle, że moje podatki idą na żarcie i utrzymanie tych padalców to mnie krew zalewa.
    •  
      ech,widziałam wczoraj bestialskie zatrzymanie rodziców tego biednego dziecka-jakim prawem już postawiono im zarzuty,przecież dowodów nie zbadano w laboratorium,sąd nie wydał wyroku-czy ktoś widział aby mamusia i kochający papa tłukli dziecko wałkiem,o kant stołu,gwałcili?to będzie trudny proces poszlakowy....mam nadzieję,że środowisko PO przy wsparciu RPO Bodnara i Jurka Owsiaka(ostatnio też się wypowiedział o Adamie poniżonym przez policję) zapewni szarganym przez media rodzicom najlepszą kancelarię prawną-może Giertycha,może mecenasa Dubois -która pro bono udowodni,że to szczujnia tvp gnoi kolejnych ludzi
      • Bo trzeba składać więcej ofiar z niewinnych i bezbronnych, tak działają postępowe kobiety samolubne, tak działają szczujące media, ale żeby tak działali mężczyźni to nie słyszałem, do czego ten świat doszedł.

Najczęściej komentowane