/ Forum Internauta pyta, kiedy nastąpi „odpedalenie kraju”. Kontrowersyjna odpowiedź burmistrza Przeworska
7    

Internauta pyta, kiedy nastąpi „odpedalenie kraju”. Kontrowersyjna odpowiedź burmistrza Przeworska

Dodano 7
W ubiegłym tygodniu w mediach społecznościowych jeden z internautów zapytał, kiedy nastąpi „odpedalanie kraju”. Odpowiedział mu burmistrz Przeworska.
 7
  • Konkretnie się pytam, która Partia ma jaja i jasno podkreśli, że od-pedali całą Polskę bo nie wiem na kogo mam oddać swój cenny głos wyborczy.
    • Pedałowanie teraz bardzo modne, zwłaszcza latem, przez las nad jeziora. Wokół Bydgoszczy całe rodziny pedałują w lasach. Wiem, że inni, którzy nie mają pod nosem lasów i jezior mogą nam pozazdrościć.
      • to jest US
        youtube
        • wolę to
          youtube

i przestań ludu o 447
          • proponuje za[proszenie do tej 'akcji' Ambasady USA w Polsce, w kontekscie powiewajacej teczowej flagi, w jej kompleksie.A swoja droga zaciekawia cisza w prawicowych mediach w tym temacie, Brak odwagi? Proponuje im wystapienie z petycja o nie znoszenie wiz dla obywateli Poski, bo to by zaowocowalo /wyjazdy i powroty ? / mozliwoscia rozprzestrzenienia sie wrogiej nam spolecznie, kulturowo itp. pieniom, ideologi LGBT.! Wystapienie z NATO, potepienie na forum ONZ Nic !? panowie i panie macie pole do popisu , smialo! Nikt Wam nie zarzuci , ze to sie nie dzieje,.Kto nie wierzy, niech sie uda pod ambasade USA!Ktos napisal, ze kiedy wieje wiatr historii .......a karawana jedzie dalej !
            • Oby nastapilo to jak najszybciej.
              • I na tym właśnie polega demokracja - decyduje wola obywateli. Grecy mieli ostarkizm, my mamy referenda.

Najczęściej komentowane