/ Forum Bielan: Złośliwość Junckera pod adresem Tuska mnie nie ucieszyła
19    

Bielan: Złośliwość Junckera pod adresem Tuska mnie nie ucieszyła

Dodano 19
– Pomimo tego, że się nie zgadzam z Donaldem Tuskiem politycznie, to był polskim premierem przez 7 lat. I jeżeli ktoś tak publicznie sobie drwi z polskiego premiera to się z tego nie cieszę a wręcz jestem oburzony – powiedział na antenie TVN24 Adam Bielan.
 19
  •  
    po ryju widac ze łże !!!!!111
    • Pan Profesor Bielan to wielki człowiek! Nowoczesny i ponad tą ciemnotę i tamtą. Z Doktorem Donaldem Tuskiem można się nie zgadzać politycznie ale trzeba go kochać i szanować bo to największy mąsz stanu od tysiąca lat w tym kraju! Zastał ten kraj drewniany po PiSoskiej pożodze i zostawił nam szczęście i radość a teraz suży nam w Uni!
      •  
        No patrzcie niejaki Mirosław .Nowoczesny POprostu niemiec próbuje Polakom wciskać , że Bielan to PISowiec... Ha ha
        •  
          No pwnie , że Cię nie "ucieszyła" ... No patrz a zaledwie dwa czy trzy dni temu stając PO stronie przestępcy mówiłeś , że POzostaniesz "niezależny" ha ha !!! Ach te POwce nawet własnego zakłamania już nie umieją skrywać!!!!
          •  
            No pwnie , że Cię nie "ucieszyła" ... No patrz a zaledwie dwa czy trzy dni temu stając PO stronie przestępcy mówiłeś , że POzostaniesz "niezależny" ha ha !!! Ach te POwce nawet własnego zakłamania już nie umieją skrywać!!!!
            •  
              Nagrodą za wyprzedany polski majątek narodowy za symboliczna złotówkę, była tylko jedna kadencja... skończyła się i do domu. Tusek zarobił, a nam zostało tyrać na Niemca do końca świata.
              • zaklamany piSSowiec ,ktore jedyna specjalnoscia jest lizodupstwo jak zwykle bredzi
                • Panie Bielan, po kiego biegasz pan do TVN? Żeby wstawiać się za Chyżym Rujem? To nie były polski premier został upokorzony przez zapijaczoną mendę, tylko kreatura wylansowana na wysokie stanowisko w UE przez naszych wrogów. Jeżeli chcesz się pan popisywać podobnymi wypowiedziami, to przejdź pan do PSL.

Najczęściej komentowane