/ Forum Biedroń i Rabiej oburzeni naklejkami „strefa wolna od LGBT”. Zapowiadają kroki prawne
13    

Biedroń i Rabiej oburzeni naklejkami „strefa wolna od LGBT”. Zapowiadają kroki prawne

Dodano 13
W środę 17 lipca „Gazeta Polska” poinformowała, że do najnowszego numeru tygodnika będą dołączone naklejki z napisem „strefa wolna od LGBT”. Pomysł krytykują internauci, a Robert Biedroń i Paweł Rabiej zapowiedzieli, ze podejmą kroki prawne w tej sprawie.
 13
  • To był bal nad balami taki który p*dały pamiętać będą latami.
    youtube
    • Powinniśmy zaprosić do kraju Arabów, poucinali by łby dewiantom i byłby spokój. Księża nie byli by zagrożeni rozbojami i Jasnej Góry nie szturmowali by zwyrodnialcy którym tęczowa szmata daje bezkarność. Herb Narodowy nie profanowali by parlamentarzyści. Pełne poparcie dla stref zakazu dewiacji LGBT turbo. Działania propagujące LGBT, godzą w Polską Rację Stanu, rozbijając jedność narodową. Stara zasada - dziel i rządź? Mają swoją ojczyznę, niech wyjadą! Ciekawe jak w Izraelu by ich powitali?? Sądzę, że świec chanukowych by im nie zapalili, hihiihiii!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Nie interesuje mnie opinia zboczencow !
        • W takim razie ciekawi mnie gdzie antypolska "Gazeta Polska" widzie miejsce dla cioci Jarosławy Kaczyńskiej? Czy ciocia Jarosława Kaczyńska prezes PiSuaru wg antypolskiej "Gazety Polskiej" ma wyjechać na stałe na Madagaskar czy za Ural?
          • Treść została usunięta
            • Treść została usunięta
              • Ciąg dalszy walki z demokracją, wolnością słowa i światopoglądu. Jak napisałem kilka dni temu "Wiosna" jest partia antydemokratyczną i antykulturową. Ich marzeniem jest cenzura i zamordyzm medialny.
                • Właśnie! Ale ja bym zrobił jeszcze nalepki że strefa wolna od heterów i też ponaklejał i do Gazety Wyborczej by można dołocyć!

Najczęściej komentowane