/ Forum Syn Beaty Kempy chce dostać się do Sejmu. „Polski patriota, wielbiciel żołnierzy wyklętych”
7    

Syn Beaty Kempy chce dostać się do Sejmu. „Polski patriota, wielbiciel żołnierzy wyklętych”

Dodano 7
Cezary Kempa próbował już swoich sił w samorządzie. Podczas wyborów uzyskał jednak niewystarczającą ilość głosów i nie został radnym powiatu. Teraz chce powalczyć o miejsce w Sejmie i zapewnia, że mimo znanego nazwiska, chce pracować „na własny rachunek”.
 7
  • sku**syny , specjalna kasta tłustych kotów

uwłaszczających się na panstwowym majątku
    • Skoro spełnia wymogi formalne, a spełnia to co za problem? Dzieci takich wielkich ludzi tego kraju jak Doktora Bartoszewskiego, Cimoszewicza itp startujom to i on też. Szkoda mi tylko że córka naszego największego człowieka dziejów Pana Doktora Profesora Wojciecha Jaruzelskiego nie startuje.
      • Jak nie wiesz co zrobić ze swoim życiem to zostań politykiem. Tym bardziej że mamusia wie jak w tym bagnie się poruszać.
        • Do koryta chce
          • Penis za głópi na rade nadzorczon w zbrojęniuwce ?

swoją droga , kto na niom wlazł , jo mom setkę pszygróhał by łacnoj dzioucha
            • Skoro patologia sie dostala i jeszcze do tego kandyduje z Torunia np. TW ZYWA GOTOWKA, to dlaczego nie moze syn Pani Kempy ? Wyglada na porzadnego i dobrze wychowanego czlowieka.
              Zreszta , egal, dla mnie moze nawet kandydowac olek a nadal, nic nie jest w stanie mnie juz zdziwic, po erze swirow z "Nowoczesnej" i innych Farmazonow i Krzywonosow !
              • Grodzka?

Najczęściej komentowane