/ Forum Gretkowska twierdzi, że jest „wroginią pisowskiego narodu”. „Nie podaję ręki pisowcom”
26    

Gretkowska twierdzi, że jest „wroginią pisowskiego narodu”. „Nie podaję ręki pisowcom”

Dodano 26
Manuela Gretkowska słynie z kontrowersyjnych opinii, a w jednym z wpisów skrytykowała Polaków. Podobne opinie wygłosiła podczas najnowszego wywiadu dla „Gazety Wyborczej”, gdzie w mocnych słowach wypowiedziała się o wyborcach partii rządzącej.
 26
  •  
    Pani wrogini more byc spokojna nie tylko czlonkowie Prawa i Sprawiedliwosci nie podadza jej rekini ale wszyscy normalni ludzie takze, mam nadzieje ze nikt normalny nie bedzie kupowal i czytal ksiazkini tej pani wrogini.
    •  
      Treść została usunięta
      • Treść została usunięta
        • Treść została usunięta
          • Treść została usunięta
            • Treść została usunięta
              • Niech przestanie też używać długoPiS. Będzie to największy prezent, jaki uczyni światu.
                • Widzę, że styl Ubeka a Nadal Debila jest zaraźliwy - wpierw poseł Pawłowicz, teraz jakaś celebrytka. Jeżeli takie "elyty inteljektualne" ma Polska, to wrogów już nie potrzebujemy.
                  • Zastanów się, kobieto, czy ktoś wogóle ma chęć przyjmowania twojej ręki.... ja bym to olał ...
                    • Treść została usunięta
                      • łomatko.

chyba się świat zawalił.
                        strach wyjrzeć przez okno. he, he, eh

przy okazji
                        policzyłem sobie od niechcenia i wyszło już over "40 wpisów z głębi...." dyżurnej resortowej gnidy POd wszystkimi nickami i tylko od 7. he, he, eh
                        • Jest to bardzo słuszne postępowanie. Ja nawet PiSuarów z rodziny wykreśliłem z grona znajomych. Całe szczęście jest ich bardzo mało tylko 1 ciotka 1 wujek i 1 kuzynka. Ale z nimi nie rozmawiam, nie odbieram telefonu, przechodzę na drugą stroną ulicy.
                          • Treść została usunięta

Najczęściej komentowane