/ Forum Celebryci wsparli atakowanych uczestników Marszu Równości w Białymstoku
21  

Celebryci wsparli atakowanych uczestników Marszu Równości w Białymstoku

Dodano 21
Po wydarzeniach z soboty 20 lipca kilku polskich celebrytów postanowiło głośno udzielić wsparcia zaatakowanym uczestnikom tamtejszego Marszu Równości. Przeciwko fizycznej i słownej agresji opowiedzieli się m.in. Julia Wieniawa, Andrzej Piaseczny czy Daniel Józef Kuczaj.
  •  
    Moze sa to tzw celebryci ale trodno ich nazwac autorytetami, nie bardzo wiem kim sa i czym zasluzyli sobie na cokolwiek. Ich zdanie niewiele mnie inetresuje, mysle ze i oni nie wiedza o co w tym wszystkim chodzi. Pani Piotrowskiej proponuje wrocic do szkoly pouczyc sie troche historii o tym co to jest socjalizm, faszyzm , nazizm i nacjonalizm. Zachowuje sie nieprzyzwoicie domalowujac swastyke do nazwy mojego rodzinnego miasta i nasmiewajac sie z rozanca. Bialystok i Bialostoczyzna doswiadczyl wiele zlego od sowietow hitlerowco, jeszcze raz sowietow a pozniej wlasnych zdrajcow(dziadek Cimoszewicza) i mysle ze osoba pokroju Korwin Piotrowskiej, nie ma moralnego prawa do tego co zrobila. Pederasci przyjechali do Bialegostoku na goscinne wystepy wbrew woli jego mieszkancow, wiec dostali lomot i slusznie. Mieszkancy Bialegostoku i calego regionu nie poddaja sie zadnemu totalitarnemu rezimowi, hitlerowcom, sowietom, rodzimym komuchom czy importowanym z Brukseli pederastom i ich krajowym kolaborantom jak Pani Korwin Piotrowska. Musze konczyc bo cisna mi sie slowa powszechnie uwazana za wulgarne, a nie chcialbym ich uzyc wobec badz co badz kobiety, szkoda ze blizszej przekupki niz damy.

Najczęściej komentowane