/ Forum Awantura w Polsacie. Rozenek kazał zamknąć się Winnickiemu. „Mam dość tego chamstwa”
17  

Awantura w Polsacie. Rozenek kazał zamknąć się Winnickiemu. „Mam dość tego chamstwa”

Dodano 17
W studiu Polsat News w programie „Polityka na Ostro” rzeczywiście doszło do ostrej wymiany zdań. Słowa Roberta Winnickiego o „dewiantach” na Marszu Równości w Białymstoku skrytykowali nie tylko Jan Strzeżek z Porozumienia Jarosława Gowina i Andrzej Rozenek z SLD, ale też prowadząca program.
  • Zboczeńcy seksualni sprowokowali kibiców, rzucając w nich kamieniami i jajkami. Widziałem jak uczestnik marszu, oblał płynem reportera. Jest także widoczne na youtube, jak uczestnik marszu profanuje Godło Narodowe a policja nie reagowała. Widać kilkakrotnie uczestnika marszu w koszulce z wizerunkiem Orła Białego na tle sześciokolorowej tęczy, symbolu szatana. W tęcze z 7 kolorów można wpisać wizerunek Matki Boskiej nie obrażając uczuć religijnych Chrześcijan. Wizerunek Herbu Narodowego jest chroniony prawem karnym. Wizerunek Orła Białego może być wpisany wyłączne w tarczę koloru czerwonego określonych proporcji. Osoba z wizerunkiem Orła Białego znieważyła Herb Narodowy, szydząc z patriotycznych uczuć Polaków. Policja ma obowiązek ustalić personalia tego mężczyzny i przekazać prokuraturze. Powyżej opisany mężczyzna prowokował agresywne zachowania młodzieży patriotycznej.

Najczęściej komentowane