/ Forum Trójmiasto. Projektant został brutalnie pobity. „Myśleli, że jestem gejem, słyszałem: lej ciotę”
12    

Trójmiasto. Projektant został brutalnie pobity. „Myśleli, że jestem gejem, słyszałem: lej ciotę”

Dodano 12
Projektant Piotr Krajewski wyznał w rozmowie z  „Super Expressem”, że padł ofiarą brutalnego pobicia. – Napadło na mnie trzech bandziorów. Myśleli, że jestem gejem. Krzyczeli „lej ciotę” – opowiadał.
 12
  • homoseksualista jak 2+2=4, jego amuletem jest 666
    • "...dopiero teraz Krajewski opowiedział o sprawie publicznie"?? ...cha, cha, cha, najwyraźniej temat teraz stał się modny ;)
      • Treść została usunięta
        •  
          najlepsze są komentarze oszołomskiego bydła - hehe… a potem oburzeni, że ich ktoś ich dehumanizuje. Tymczasem nikt nie musi tego robić za nich - sami świetnie sobie z tym radzą.
          •  
            Treść została usunięta
            • Zniewiescialy to ten projektant faktycznie jest , cos a la czlonek zespolu "Sweet". Czy Wyprost teraz codziennie , a przynajmniej do jesiennych wyborow , bedzie nas uszczesliwial doniesieniami o pobiciach "gejow" lub pseudogejow ?
              •  
                Niedługo nie będzie się można pokazać w dobrym towarzystwie, jeśli się nie było pobitym za homofobię przez "faszystów", albo chociaż zgwałconym przez księdza. Ten człowiek łże w żywe oczy - jego story jest tak dęta i naciągana, że aż guma trzeszczy. No ale najwidoczniej liczy na profity i wpuszczenie na salony. Obrzydliwe.
                • Dla równowagi proponuję kampanię ujawniania się osób (zwłaszcza młodych), które były molestowane przez homoseksualistów. Wiem, że to nie usprawiedliwi zachowań hetero-chamów ale może uświadomi ludziom, zwłaszcza gejom, że nie ma skutków bez przyczyny.
                  • Już widze, do czego zmierza ta kampania medialna.
                    Nie wyszło z łamaniem praworządności, wiec dzięki środowisku LGBT uda się może udowodnić w Polsce panujący faszyzm. No, ale to może być trudne bo Polska ma(właściwie miała do tego roku) najniższą w Europie statystkę ataków na tle uprzedzeń do mniejszości seksualnych - w 2015 roku było to około 50 przypadków - dużo mniej niż np Francja(262 przypadki) gdzie homożenstwa sa dozwolone.
                    • jAK nie  ciota ..to kto ....?? wujek....na wujka to  raczej nie  wyglada ....czyli wychodzi ze  ciota....>>>>>> Ojciec prac ...?? prac synu prac ......
                      • Moze ich molestował...

Najczęściej komentowane