/ Forum Akcja #jestemLGBT na Twitterze. Internauci przyznają się do swojej orientacji
16    

Akcja #jestemLGBT na Twitterze. Internauci przyznają się do swojej orientacji

Dodano 16
Po tym, jak w Warszawie zorganizowano wiec „Solidarni z Białymstokiem”, pojawiła się nowa inicjatywa związana ze środowiskami LGBT. Do swojej orientacji seksualnej przyznają się internauci, którzy publikują swoje historie oraz zdjęcia dołączając do nich specjalny hashtag.
 16
  • Jak wytłumaczyć wyraźną nadreprezentację homoseksualistów w sprawach pedofilskich? Jak wytłumaczyć nastoletnim czytelnikom co to znaczy "grooming" albo z czym utożsamiany jest "niewinny" plusik na końcu skrótu LGBT+ na Zachodzie? Może również należy przybliżyć czytelnikom co znaczy tak ostatnio popularne w kręgach "przyjaciół LGBT" hasło "Love has no age"?
    https://www.wprost.pl/swiat/10227268/dziennikarska-prowokacja-na-forum-lgbt-ponad-100-mezczyzn-zlozylo-oferty-seksualne-14-latkowi.html
    I śmiało proszę argumentować że to tylko "wyjątki"
    https://www.theguardian.com/uk/2009/may/07/scottish-paedophile-ring-guilty-child-abuse
    • A czy ciocia Jarosława Kaczyńska już się przyznała, że jest ciocią, czy dalej się wstydzi? Niepotrzebnie Jarcia ma opory, bo i tak gejostwo tej cioci jest w Polsce tajemnicą poliszynela.
      •  
        ciekawe ile tych kont to fejki???
        • Treść została usunięta
          • olek
            które zdjęcie twoje, ty niedobry chłopaaaaku?
            • Pytałem znajomych niewiedzą ale też myślimy że to tak dobrze i zgodne z duchem naszej walki przeciw PiSowej i o konstytucie więc dajemy # jestem LTGT!
              • Soros i międzynarodówka lewicowa prowadzą przeciwko Polsce wojnę hybrydową, jedną z ich broni jest ideologia LGBT.
                • Czekam kiedy na Twitterze zorganizują się lesby w wielkie kółko graniaste na Placu Bankowym przed Magistratem Warsiawki każda musi wyposażyć się w tubkę wazeliny i dobrze nasmarować odbyt oraz psiochę, następnie wetknąć sobie w doopsko kij od przetykaczki zlewów druga końcówka w psiochę koleżanki, kolejno pierwsza zasadza drugiej, drugi trzeciej, ..., przedostatnia ostatniej a ostatnia pierwszej i radosne lesbo-kółko gotowe ... Tylko niech nie zapomną zaprosić wszelkie sympatyczki lesb - niech też mają radochę ....
                  • Czekam kiedy na Twitterze zorganizują się geje w wielkie kółko graniaste przed Pałacem Kultury i Nauki: każdy musi wyposażyć się w tubkę wazeliny i dobrze nasmarować odbyt, następnie kolejno pierwszy zasadza drugiemu, drugi trzeciemu, ..., przedostatni ostatniemu a ostatni pierwszemu i radosne gej-kółko gotowe ... Tylko niech nie zapomną zaprosić pierwszego geja RP Biedronia, jego kochasia, Rabieja z jego kochasiem i prezydenta Warsiawki Czaskowskiego - niech też mają radochę ....
                    • Biedronia koniecznie niech uruchomi w swoim gej-sklepiku kolejny dział sprzedaży: naklejki samoprzylepne w postaci tarczy strzelniczej z kolorkami flagi LGBT (KONIECZNIE FOSFORYZUJĄCE W NOCY) z otworem po środku na odbyt lub dziurkę w zależności czy gej czy lesba, do tego gratis w postaci gustownej flagi LGBT na czółko zboka, żeby było wiadomo z kim ma się do czynienia ... Do nabycia również wazelina w wiaderkach i inne lubrykanty na wysmarowanie dooopy i dziurki u lesb ...
                      youtube
                      • Po co  walczycie z  kosciolem.....po co  profanujecie dla  nas swiete obrazy ,,,,,po co  idziecie z  siekierami na  ksiezy.....Po co  ??? Tolerzncja dla  kogo ..????
                        •  
                          "Bo kocham Polskę i chcę być (i kiedyś będę!) równoprawnym obywatelem mojej Ojczyzny"
                          - jestem LGBT+Z (zoo...)
                          Kocham moją rudą kocicę, mruczę jej do uszka kołysanki - kochamy się i żądamy tolerancji!
                          • Swoją drogą zbożna akcja - w końcu wyjdzie na jaw ilu was rzeczywiście jest. Żadne tam 3% czy 2%, tylko będa to promile.
                            • A co "orientacja" ma wspólnego z LGBT, skoro większość zwolenników LGBT to hetero? Np Trzaskowski to typowy LGBowiec, a ma żonę. To tak jakby załozyc, że Bolszewicy to byli robotnicy z fabryk bo bronili praw klasy robotniczej. LGBT to ideologia, a nie orientacja.
                              • Niemam titera i te LGTB co to? Może ja też jestem jak to walka o wolny kraj i konstytucje i przeciw PiS to jestem!

Najczęściej komentowane