/ Forum Marek Kuchciński nie poda się do dymisji. „Działałem zgodnie z prawem”
24    

Marek Kuchciński nie poda się do dymisji. „Działałem zgodnie z prawem”

Dodano 24
Loty Marka Kuchcińskiego są jednym z głównych tematów politycznych ostatnich dni. Po ujawnieniu informacji, że marszałkowi Sejmu towarzyszyli członkowie rodziny, pojawiły się naciski na dymisję polityka. Sam zainteresowany wystąpił na konferencji prasowej, podczas których odniósł się do stawianych mu zarzutów.
 24
  •  
    pis
    pieniadze i samoloty
    •  
      zaraz sie dowiemy ze "on wykonywal tylko rozkazy"
      cha cha cha cha cha
      • Stalin też twierdził że działa zgodnie z prawem. Problem jest, zgodnie z czyim prawem? Wszystko co Hitler robił według prawa niemieckiego z okresu II WŚ było zgodne z prawem. Chyba PiS zmierza w złym kierunku panie Kuchciński.
        • Dzialal zgodnie z Prawem i Sprawiedliwoscia :) Alleluja - kazdy biskup tak zawola!
          • Powiem wam ze  zadna skrencona przez was aferka nic nie  da.. ..he.....he......he.....he
            •  
              Hofman też miał prawo bawić się przyrodzeniem a wyleciał, nie ma zgody na rozbijanie się z rodziną samolotami rządowymi za pieniądze podatnika
              • Skoro Kuchciński powinien podać się do dymisji, według wyznawców PO-sekty. To plejada ministrów z rządów PO-PSL razem ze Słońcem Peru Kłamliwym i Kopacz na Metr powinni popełnić zbiorowe seppuku.
                • Jakoś nie  było lamentów gdy Słonce Peru Kłamliwy i Borusewicz latali samolotami "w te i we wte".
                  •  
                    , , , ,'dzialalem zgodnie prawem, , "
                    cytat z fllmu

, ,i nie prawda jest ze dach byl dziurawy
                    tym bardziej ze  prawie w cale nie padalo , ,"
                    a u pis dowatch wszyscy na wszystkich maja haki
                    • To nie jest smieszne. To jest zalosne. Morawiecki czy Duda gdyby zalezalo im  na opinii Polakow juz dawno by go zdymisjonowali, mowiac kulturalnie. Widocznie Kuchcinski ma jakiegos haka na swoich zwierzchnikow. Jedyne logiczne wytlumaczenie tego cyrku.
                      • Takie cos jak honor nie jest znane towarzyszom pisowskim, dla nich ważna jest kasa, i ogrodnik nie zapłaci za przeloty, to zapłaci podatnik, kolejne pisowskie kłamstwo wypłynęło
                        • Jest rada na pozbycie sie tego pasozyta. Nie glosowac na PIS
                          •  
                            ale zygac sie chce gdy niby druga osoba w naszymj panstwie robi takie podle rzeczy
                            no bo  " zwykly ?posel moze
                            • Jak swini pluja w ryj to mowi ze deszcz pada. Reszte dopowiedzcie sobie sami
                              •  
                                'dotrzymuja obietnic"
                                kradna na potege !
                                • Po co te przeprosiny? Wystarczy nie kraść !!!
                                  •  
                                    XXI wiek i takie cuda w demokracji
                                    antyczni grecy pos , , ,by sie ze smiechu
                                    •  
                                      wodz powiedzial ze nie dawal koperty
                                      wiec parobek tez nie latal bezprawnie
                                      i tej obcji beda sie trzymac
                                      •  
                                        parafrazujac piuosenke z oploa
                                        , , latac kazdy moze
                                        jeden lepiej drugi gorzej
                                        czlowiek czasem musi
                                        bo inaczej sie udusi uf
                                        stoje przy samolocie niech mnie ktory przegoni
                                        rozne posly brygady
                                        juz nie dadza mi rady
                                        bo ja sie wcale nie chwale
                                        ja po prostu mam talet
                                        • Ludzie z nizin społecznych, którzy zaszli wysoko, mają taki sposób na konsumowanie władzy!. Najarać się i nacieszyć nią, wraz z rodziną, bo drugiej szansy na takie luksusy los nie ześle na pewno!....
                                          •  
                                            NARODZIE KOCHANY
                                            krasc pic per , , nie zalowac
                                            jakby kto pytal
                                            MASZ TAKI MODEL PRACY !
                                            •  
                                              w dupppe wloz sobie ta  kase pis dwata gnido
                                              gdy lot 1 h takiego samolotu kosztuje ok 30 tys zl
                                              tak przemawia przez ciebie "skromnosc uczciwosc i pokora " w  wydaniu
                                              pis dowatych
                                              • No Panie Kuchcinski, przy calej sympatii i szacunku do partii PIS i jej prezesa, to jednak nie dzialal pan zgodnie z prawem. Inna sprawa , ze krzyk podniesli teraz najwieksi aferzysci z PO i SLD, ale to nie powinno pana rozgrzeszac !

Najczęściej komentowane