/ Forum Abp Jędraszewski o uczestnikach Marszu Równości: Jezus na pewno by płakał nad tymi ludźmi
21    

Abp Jędraszewski o uczestnikach Marszu Równości: Jezus na pewno by płakał nad tymi ludźmi

Dodano 21
Kazanie abp Marka Jędraszewskiego wygłoszone w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego wywołało dużo kontrowersji. Metropolita krakowski mówił wówczas o „tęczowej zarazie” a do swoich słów odniósł się podczas wywiadu dla Radia Maryja. – Kościół ludzi nie potępia – potępia zło, także zło, które przyjmuje kształt określonej ideologii – mówił hierarcha.
 21
  • Czy rabin Yeshua (Jezus) płakałby nad tęczowymi, czy śmiałby się tego nie wiemy, bo pan ten nie żyje od ok.20 wieków. Co potwierdził nawet abp Jędraszewski. A biologia i medycyna nie potwierdziły jak dotąd ani jednego przypadku by jakiś człowiek żył ponad 200 lat, a tym bardziej ponad 2000 lat. A słynny kiedyś gej Jerzy Waldorff mówił, że Jezus miał aż 12 kochanków - apostołów.
    • Treść została usunięta
      •  
        Jezus to płacze już od wieków nad klubami gejowskimi, w których księża pobierają nauki. Teraz nad LGBT to już tylko księża płaczą - bo to oznacza koniec ich monopolu na wynaturzenie.

Klechy od wieków mają się za nadludzi, których nie obowiązują prawa naturalne. Uważają się za strażników trzody.
        • Gdyby Jezus zobaczył idący tzw. marsz równości, z pewnością zapłakałby nad jego uczestnikami, a jednocześnie wezwałby ich do nawrócenia – stwierdził abp na antenie Radia Maryja. Ale nie obrażał by ich i nie wyzywał dlatego Jędraszewskiemu tak daleko do Jezusa
          • Lawatywkom coś się odkleiło pod  zrytymi garkami
            • Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!" Mt 7, 21-23.
              • Więc abp przyznał się do tego, że Jezusa już nie ma (bo umarł?), bo nie może zapłakać nad tęczowymi. A gdyby Jezus nie umarł to dziś by płakał.
                • Mi osobiście jest to kompletnie obojętne
                  Jakie dokładnie i o co konkretnie są zarzuty na kościół katolicki
                  W danym dniu .
                  • Historia 2 wojny światowej dowodzi że episkopat niemiecki podał sobie rękę z hitlerem i dr.gobbelsem
                    I jak powszechnie wiadomo po wojnie ten kościół powywoził całe stada hitlerowców do 
                    Argentyny .
                    • płaczący jesus to widok miły dla Oka !
                      A życie jesus straci tak czy owak ,
                      niezależnie czy jest do tego gotowy czy nie .
                      • A pedofile w kościele to tylko zła ideologia ? Jezus by płakał.... a to nie on przypadkiem mówił że kto bez winy pierwszy powinien kamieniem rzucić? Hipokryzja buta i faszyzm u tego krechy
                        • Arcybiskup Jędraszewski ma rację. Módlmy się o opamiętanie dla tych biednych ludzi. Im trzeba współczuć...
                          •  
                            Jędraszewski pod maską religijności sieje nazistowskie ziarno. Oby zebrał należne plony i w najlepszym wypadku został ukamionowany.
                            Vanitas vanitatum et omni vanitas.
                            • "A Kościół ludzi nie potępia – potępia zło, także zło, które przyjmuje kształt określonej ideologii"
                              Zaraz postawią tezę, że to nie hitlerowcy i komuniści mordowali tylko jakieś ideologie to robiły.
                              • Bardzo mądre słowa. LGBT to ideologia, gdzie większość zwolenników to lewacy hetero, mogące pod szyldem walki o prawa mniejszości seksualnych (podobnie jak wiek temu bolszewicy pod szyldem walki o prawa robotników) walczyć z obecnym porządkiem społecznym i kościołem. nawet hasła pozostawili sobie te same: Miłość, Tolerancja (dawniej "Wolność") i Pokój.

Najczęściej komentowane