/ Forum Prezydent Andrzej Duda: Ten kto chwyta za broń, by walczyć o polskość, jest jak polski żołnierz
6    

Prezydent Andrzej Duda: Ten kto chwyta za broń, by walczyć o polskość, jest jak polski żołnierz

Dodano 6
W Katowicach Andrzej Duda uczestniczy w obchodach Święta Wojska Polskiego. Tegoroczne uroczystości przybrały wyjątkowy charakter ze względu na 100. rocznicę wybuchu Powstań Śląskich. – Ten kto chwyta za broń, by walczyć o polskość, jest jak polski żołnierz – mówił podczas przemówienia prezydent.
 6
  • Treść została usunięta
    • Jeszcze parę lat temu walczyłbym o polskość 'do krwi ostatniej kropli z żył'. Teraz, od kiedy już wiem na czym owa 'polskość' polega (bo oświecili mnie pisowscy patrioci) nie ruszyłbym palcem żeby tej 'Polski' bronic. Nawet gdyby konała w mękach paląc się żywcem. Jeszcze parę takich lekcji 'patriotyzmu' i kiedy wybuchnie wojna, to wezmę w niej udział - tylko nie dawajcie mi wtedy broni do ręki, bo w przeciwieństwie do was, nie będę miał żadnej wątpliwości w którą stronę ją skierować.
      •  
        Bardzo proszę o pomoc.
        Wystarczy udostępnienie
        pomagam.pl/kulisandrzej
        • A ten kto sprzedaje Polskę Syjonowi to kto to jest panie Prezydencie? Czy to nie jest PiS i PAD?
          •  
            a szkoda panie prezydencie, wielka szkoda...
            ta tzw "generalicja", to najbardziej przeplacona banda nierobow w PL.
            polska armia od kilkudziesieciu lat lezy i kwiczy-mialo byc "profesjonalnie" a tymczasem pilnuja ich emeryci, zeby ich nikt poza nimi samymi nie rozkradl...
            Zdolnosc bojowa mamy taka, ze owszem, moglibysmy sie z tydzien bronic-przed Latwa albo Estonia... Kazdy wiekszy kraj by nas sklepal z marszu.
            I to jest bolesny fakt.
            A generalowie w liczbie ponad STU, co miesiac radosnie pobieraja po kilkanascie tysi plus bonusy.
            Wszyscy oficerowie SZTABOWI powinni zarabiac maksymalnie srednia krajowa. Bo nie robia NIC, a ich odpowiedzialnosc jest ZEROWA.

Najczęściej komentowane