/ Forum Uwaga! TVN: Starsze kobiety wykorzystywane przez krewnych. „Za darmo mam robić?”
3    

Uwaga! TVN: Starsze kobiety wykorzystywane przez krewnych. „Za darmo mam robić?”

Dodano 3
Żyją bez bieżącej wody, toalety i opieki, której wymagają. Dodatkowo są wykorzystywane przez krewnych. Za przyniesienie wiadra wody ze studni płacą 10 zł.
 3
  • dziekuje redakcji Wprost za ten artykul, ktory w dobitny sposob pokazuje morde niepodleglej Polski… polskich Jezuskow, polskiego kosciola , panstwa gdzie takim zlodziejom jak Beata Sydlo po prostu "sie nalezy" panstwu ktore placi 130 tys co miesiac za ochrone przyglupawego kartofla naczelnika, panstwu ktorego premierem jest klamca Morawiecki ...
    • Takie przypadki pokazują żałosny, POstępowy i .Nowoczesny, stan naszego społeczeństwa. "Szanuj matkę i ojca twego" to w oryginale "wspieraj i nies ciężar matki i ojca twego", bo oni wcześniej dbali o ten zlepek komórek ktory ma sie za wielkiego "ja".
      • ależ dlatego baby mają emeryturki o 5 lat wcześniej od mężczyzn i żyją na niż 5x dłużej by niańczyć dzieci bez łaski! Za to dostają też na emeryturach pieniądze po mężczyznach co nie dożyli i nie dożyją!

Najczęściej komentowane