/ Forum Awaria w Warszawie. PiS mówi o katastrofie, Trzaskowski uspokaja. Wyjaśniamy, czy faktycznie jest się czego obawiać
10    

Awaria w Warszawie. PiS mówi o katastrofie, Trzaskowski uspokaja. Wyjaśniamy, czy faktycznie jest się czego obawiać

Dodano 10
Politycy PiS mówią o katastrofie ekologicznej i poważnym zagrożeniu dla mieszkańców, Rafał Trzaskowski uspokaja podkreślając, że sytuacja jest poważna jednak żadnego niebezpieczeństwa nie ma. Czy powinniśmy się obawiać skutków awarii w oczyszczalni ścieków?
 10
  • Czy ta "dziennikara" WPROST przypadkiem otwarcie i nie uprawia propagandy na rzecz kompletnie skompromitowanego "predzia" farszawy który zataił katastrofę przed publiką w obawie o wizerunek. Kazdy wiedział że WPROST to propagandówka ale dajcie spokój - "dziennikarzy" to macie kompletnych politycznych idiotów. .
    • WPROST "wyjasnia i uspakaja" - Rafałek wcale nie zataił katastrofy z obawy o swój wizerunek a w ogóle to "przyroda sobie poradzi" - To taka kampania wyborcza na rzecz targowicy i reszty czerwonego śmiecia.
      • Czy to tylko Ja? czy Czaskowski zataił przed publiką fakt katastrfoy z obawy o wizerunek? I ten żałosny pajack się jeszcze zastanawia jak do tego podejść? Targowica I KODZiarskie szambo powinno iść siedzieć bez wyjąku. A co do farszafki to proponują zacząć kasować farszafiactwo +20% za każdą usługę czy towar od teraz - taki podatek od głupoty i m komuszych sympatii. Gnojek naraża życie ludzi w imię swojego popaprania. Wykopujcie kodziarstwo z urzędów gdzie tylko się pojawi ta tęczowa hołota. Dosyć plucia w tarza zwykłym ludziom.
        •  
          najbardziej rozbawiają mnie ludzie, którzy twierdza, że wszystko jest ok, doradzają gotowanie wody ludziom w Płocku ale tak się sprawy mają, że podczas gotowania woda wyparowuje a gówno nadal zostaje w garnku hahaha
          • Jak Rafalek jest taki madrynto niech sie wykapie w tej gnojowicy
            • Kim jest autorka tego artykulu ? Jezeli chce to moze pic wode z tej kloaki, jak jej smakuje, bo ja na sam widok dostaje torsji. W normalnym kraju Czaszkowki wraz z ta banda juz by siedzial , a zarzad nad miastem przejalby komisarz. Gdzie jest pierwsza obronczyni ekologii , dzikow, karpii, kornikow.....Ostaszewska...hahahahahaha ?
              • PO to jedna wielka awaria. Tam gdzie POlszewicy są przy korycie tam prędzej czy później wybija szambo.
                • Gdzie sa ekolodzy ??? Czy  dalei pilnoja kornikow w  lasach...??? a  morze na  mierzei .
                  • >>>>> Awaria to  jest jak mi swiatlo w  mieszkaniu zgasnie ...A to  jest katastrofa ....ktora prowadzi do  zagrozenia zycia wszystkiego co  zyje w  wodzie nie  mowiac o  zagrozeniu dla  ludzi ....syf trypel i  mogila ,...jak to  mowia ....
                    • Najważniejsze to dobre samopoczucie.

Najczęściej komentowane