/ Forum Vega mówi o „wykupionych hejterach”. Pochwalił się, ile widzów obejrzało „Politykę”
18    

Vega mówi o „wykupionych hejterach”. Pochwalił się, ile widzów obejrzało „Politykę”

Dodano 18
Od środy 4 września film „Polityka” Patryka Vegi zobaczyło blisko milion widzów. – Nie ma znaczenia ile politycy zapłacą wam za hejtowanie mojego filmu, bo to nic nie zmienia – powiedział reżyser na nagraniu w mediach społecznościowych.
 18
  •  
    lubię filmy kręcone przez Vęge... tak jak lubiłem stare dobre komedie (z Pazurą, Stchurem itd..)... ale  wg mnie Vega zniżył się do bardzo niskiego poziomu kręcąc tego gniota... choćby z uwagi że nakręcił film o politykach... wg mnie ta grupa zawodowa nie powinna stawać się bohaterem filmów... bez względu czy z PIS czy PO... nuda i szkoda kasy na bilet...
    • Człowieku daj spokój z tym samozaoraniem i autopromocją z tymi bzdurami że PIS chciał cię porwać:))) Ja rozumiem że "elyty" leżą i kwiczą i powalają obciachem no i ta nieszczęsna subtelna "satyra":))))Ehhh chłopie chłopie żałosny jesteś - dołącz do elyty razem z tym pajacem od "Kleru" i kręćcie reklamy dla TVNu.
      • Byłem w poniedziałek na "Polityce" i jak na poniedziałek było sporo ludzi-ok.40-50%. A co 50 minut rozpoczynał się nowy seans. Film leciał w dwóch salach. Trochę szkoda, że film został zrobiony w konwencji tragikomedii, bo przecież to co teraz PiS wyprawia z Polską to tragedia w stylu hard.
        • Mamo chwalą nas, kto synku? kto?
          Ja was wy nas.
          • Ja też jutro idę na Polityków, napiszę co i jak.
            •  
              po tym jak się chłopak trzęsie w mediach jaki to "fajny" film widać, że to gniot totalny. Dobrego filmu nie trzeba reklamować jakimiś żałosnymi wstawkami
              • Mistrz autoreklamy.
                •  
                  durniowi sg odpowiadam
                  tak zaraz po kurduplu
                  cha cha cha cha
                  •  
                    a ty baranie pis dowaty widziales go?
                    •  
                      ale po co mieli by placic hejterom?
                      skoro 993tys ludzi mialo nieszczescie widziec tego gniota, to sam sobie pan zrobil armie 993tys hejterow.
                      bo nie wierze, zeby ktos po wyjsciu z kina nie mial poczucia, ze zostal nabity w butelke.
                      trzeba bylo zrobic film interesujacy, uczcziwy, nie stronniczy, zgodny z tym, co pan zapowiadal.
                      a jedyne co panu wyszlo, to bredzenie w wywiadach.
                      bo film to kicha straszliwa-stek przypadkowych bzdur sciagnietych z tvp i tvn.
                      • Sz. Panie Vega: Ja jestem najbogatszym Polakiem, ale cz y to prawda?
                        •  
                          Treść została usunięta
                          • Hejterski film jest hejtowany - hejt niech się hejtem odciska.

Najczęściej komentowane