/ Forum Ziemkiewicz ma przeprosić, za co słono zapłaci. „Sąd postanowił mnie złupić”
13    

Ziemkiewicz ma przeprosić, za co słono zapłaci. „Sąd postanowił mnie złupić”

Dodano 13
„Sąd Apelacyjny w Warszawie właśnie postanowił mnie złupić na rzecz koncernu Ringer Axel Springer” – napisał Rafał Ziemkiewicz na swoim Twitterze. Chodzi o jego wpis z 2016 roku, w którym nazwał Annę Dryjańską „zdeformowaną”, nawiązując do jej słów o „zmuszaniu kobiet do rodzenia zdeformowanych płodów”.
 13
  • Zezowaty płaczku, zapłać i nie skowycz, chociaż uwielbiam skowyt PiSundli.
    • BRAWO, wreszcie i prawo i sprawiedliwość po naszej stronie jest, powinno być drogo
      • Może w końcu Ziemkiewicz zacznie myśleć ZANIM coś chlapnie.
        • @ soskowski

nie dawaj matce wódy ani kierownicy , ochu*ałeś ?
          • a pijna matka za kierownica

6 tysiecy

zgnilizna POsbcka
            • a pijna matka za kierownica

6 tysiecy

zgnilizna POsbcka
              • Nie znam gościa, teraz się z tego cieszę. Ziobro dotrzymał słowa mówiąc, że  - drogo będzie kosztować nienawistna, obrażająca mowa. Czy to drogo? Jak na poxzątek100 000 to taki kubeł zimnej wody, Przydałoby się jeszcze ze trzy niesiące sprzątania brudów. Tak przy kościołach i biskupich pałacach.
                • Ziemkiewicz , Gadowski, Piekara to niezalezni dziennikarze , ktorych stara sie ukarac w imie ...no wlasnie czego ? Wolnosci slowa i wypowiedzi ?
                  • Za nazwanie kogoś „zdeformowanym” 100 tys. kary hahaha… Te Polskie sądy to niezłe jaja :D. Ciekawe ile Olek dostanie za wyzywanie Kaczyńskiego i Dudy. :D.
                    • Mam nadzieję, że dla tych "rzetelnych" sędziów w PIEKLE zarezerwowane są specjalne kotły ciśnieniowe, żeby bardziej cierpieli w mieszaninie siarki i smoły ... DNO i PO !!!

Najczęściej komentowane