/ Forum Policja pomogła Pawłowicz dotrzeć do taksówki. „Krystyna P., wielki szkodnik Sejmu RP”
9    

Policja pomogła Pawłowicz dotrzeć do taksówki. „Krystyna P., wielki szkodnik Sejmu RP”

Dodano 9
„Krystyna P., wielki szkodnik Sejmu RP, hańba” – takimi okrzykami w nocy w trakcie ostatniego dnia posiedzenia Sejmu VIII kadencji grupa protestujących powitała Krystynę Pawłowicz. Posłanka PiS dotarła do taksówki w eskorcie policjantów.
 9
  •  
    W Sejmie jest odważniejsza.Poza budynkiem sejmu nie wsłuchuje się w głos suwerena tylko ucieka.Który to już raz Krycha daje nogę?!?
    •  
      z tym gwaltem , , ,
      to nie  zyczylbym jej az tak dobrze , , ,
      •  
        UNIEMOŻLIWILI wyjście z Sejmu???
        ...zakłamane babsko, hehe.

pisi zaraz ogłoszą, że odbył się LINCZ, a może nawet GWAŁT i ZABÓJSTWO...
        I już byłoby po Kryśce, ale na szczęście zmartwychwstała - teraz prorok Jędraszewski opatruje jej rany, a 
        biskup generalny Ziobro jest już na tropie bandytów
        •  
          chodz z kurduplem pod pache to chrona taniej wyjdzie
          cha cha cha cha
          •  
            nazarla sie swiezej trawy to teraz bryka
            co zaden buhaj cie nie skubnal?
            •  
              czy moze to byl kurs head?
              •  
                co masz branie krycha jak beckhamowa?
                tylko ty niczyja
                • Widze ze Kryscie znudzila sie wolnosc slowa... Co mi wolno to wolno, ale innym nie wolno co mi wolno... I rubaska sie poplakala i poleciala na skarge ze lamia jej wolnosc slowa do PIS(Z)oomo.... Chlopaki ja pocieszyli i duchowo i podtluszczowo tak cielesnie...
                  •  
                    zwolennicy pis i wyborcy tej parti knuja i hejtuja na zorganiziwanych spedach np tadka r
                    a sowja droga jak curwa narod kocha ta kryche

Najczęściej komentowane