/ Forum Wicerzecznik PiS: Związków partnerskich nie będzie, opieramy się trendom z Zachodu
16  

Wicerzecznik PiS: Związków partnerskich nie będzie, opieramy się trendom z Zachodu

Dodano 16
– PiS stawia jasną granice: związków partnerskich nie będzie, nie ma zgody na realizację „planu Rabieja” – stwierdził wicerzecznik PiS Radosław Fogiel na antenie TVP.
  • Słuchałem tego wice...1. "Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, (...) znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej". Znaczy tylko tyle, że małżeństwo, jako związek mężczyzny i mężczyzny, czy kobiety i kobiety nie znajduje się pod ochroną...itd. Konstytucja niezawiera definicji małżeństwa.
    2. Odwiedziny, gdy np. w wypadku partner nieprzytomny to lekarz nic nie powie. Nie może. A co to temu wice przeszkadza?
    3. Dziedziczenie notarialne. Da się, ale koszty notariusza i podatek od dziedziczenia. Part erzy jak małżonkowie łożą na tego wice. Co mu to przeszkadza?
    4. W sądzie jest możliwość uchylenia się od zeznań kontraktowego partnera. Gdy brak papierka no to trudno. A co to wickowi przeszkadza. Jestem rodzina
    od dawna i kiedy się rodziną stawałem homo od dawna byli. Jakoś nie odczuwam ich oddziaływania na moją rodzinę. Przeciwnie, bo wielu przystojniaków moimi partnerkami na rodzinę nie interesowało się, przez co konkurentów miałem mniej. I wcale mi to nie przeszkadzało , wicku...

Najczęściej komentowane