/ Forum Trebunia-Tutka: Czekam na coming out w góralskim kapeluszu
6    

Trebunia-Tutka: Czekam na coming out w góralskim kapeluszu

Dodano 6
– Propaganda to potężna siła, obecnie wykorzystywana w walce politycznej jak nigdy dotąd w wolnej Polsce. Ludzie lubią proste rozwiązania i objawione prawdy. W mediach publicznych nie tyle przeszkadza nam propaganda sukcesu, co szczucie i pomówienia skierowane na mniejszości. Nie tylko seksualne czy wyznaniowe, również intelektualne, bo „wykształciuchy”, w tym nauczyciele i wszelkie elity są teraz na cenzurowanym jak podczas rewolucji październikowej – mówi Krzysztof Trebunia-Tutka.
 6
  •  
    Popieram poglądy pana Trebunia-Tutka. Nie mogę jednak zrozumieć jednego: w swoich utworach często nawiązują do Boga, śpiewają kolędy itd. a jednak występują na scenie z panią Peszek, która jawnie, w sposób często obcesowy, obraźliwy i bezpardonowy obraża uczucia religijne innych ludzi, a więc zachowuje się dokładnie tak, jak skrajna prawica, którą przecież krytykuje. Pani Peszek nie ma za grosz szacunku dla katolików, obraża ich w swoich występach, bezcześci Boga, a tak samo zachowują się środowiska, które prześladują LGTB. I nie mogę się pogodzić z faktem, że zespół Trebunie-Tutki, którego dorobek artystyczny bardzo szanuję, a jego lider głosi hasła równouprawnienia, występuje na scenie z panią Peszek, która nawołuje do nienawiści właśnie.
    Jestem praktykującą katoliczką i popieram postulaty równości ruchu LGBT. Nie widzę tu sprzeczności w moich poglądach, bo wierzę przede wszystkim w miłość. Szanuję wszystkich tych, którzy szanują innych,. Byłam na koncercie MG2019 w Katowicach. I czułam się zaszczuta przez występ pani Peszek. Obraziła moje uczucia religijne kilkadziesiąt razy. A przecież głosi hasła równouprawnienia.
    I nie potrafię się pogodzić z tym, że Trebunie-Tutki występują z tą osobą. Bo sztuka sztuką, ale bez szacunku dla drugiego człowieka daleko nie zajdziemy.
    •  
      Te idiotyczne wpisy anonimowych 'tfurców' powinny być cenzurowane. Straciłem właśnie kilka bezcennych minut mojego życia czytając je.
      •  
        szczyci się pochodzeniem z inteligenckiej rodziny, a uważa, że skrajna prawica to rasiści. chyba, że ma w głowie aż tak dalece skrajną prawicę, ale wówczas znów wystawia na kompromitację swoich inteligentnych przodków, gdyż powinien tez wspomniec o tym, za kogo uważają go lewackie bojówki, gwałciciele i mordercy.
        • niby dlaczego ten w parzenicach ma nie POdlegac "trendom"

dmuchnął barana na redyktcie lub on jego i się zaczęło
          • Szczucie i pomówienia skierowane na mniejszości? To wy górale prześladujecie mniejszość niepijących w swojej społeczności.

Najczęściej komentowane