/ Forum Krzyczał „Bolek” za Wałęsą i uderzył szefa jego instytutu. „Zbudowana przez PiS nienawiść”
26    

Krzyczał „Bolek” za Wałęsą i uderzył szefa jego instytutu. „Zbudowana przez PiS nienawiść”

Dodano 26
Adam Domiński poinformował o incydencie, jaki miał miejsce w jednym z warszawskich hoteli. To tam agresywny mężczyzna obrażał Lecha Wałęsę, a później uderzył szefa jego instytutu. Sprawa została zgłoszona już na policję.
 26
  • bolek to bydlak denuncjujący swoich kolegów SBkom za pieniądze, żydowski Judasz. "OK"
    •  
      Replay
      A szkoda, ze tylko krzyczal, mogl esbe,ckiemu knu,rowi gnaty POprzetracac!
      •  
        jaka ty lidia ty meski curwiszon
        •  
          nic tu p[o mnie
          widzxe ze carwy bronia pijakow
          • Jak to szło? Przez 8 lat rządów PO słyszałem tylko:
            - "pisowskie bydło, smoleńskie oszołomy, kaczogród" itp.
            - "moher, oszołom, wataha", którą Sikorski wyrzynał;
            - taka "sekta smoleńska" co chce prawdy i honoru zamiast matactw;
            - takie "bydło" wg Bartoszewskiego co to buczy na cmentarzu gdy zdrajców na-rodu z honorami chowają;
            - taka "szczujnia pisowska", co wg Niesiołowskiego "brednie, kłamstwa obrzy-dliwe, oszczerstwa z otworu oralnego" na rządzących sprzedawczyków rzuca;
            - taki "katol, nacjonalista, fundamentalista, kołtun, wsteczniak, gówniarz, kibol,
            - taka „szarańcza” o któ rej mówił Schetyna
            - ksenofob" wg Michnika-Szechtera i mainstreamu.
            Nie chce mi się już wymieniać ile razy i w jakich sytuacjach przyszło mi przez ostatnie osiem lat rządów PO słuchać takich obelg.
            To są klasyczne przykłady mowy nienawiści.
            • Przecież Wałęsa to płatny, SBecki szpicel.. a prawda nie może obrażać.
              •  
                Treść została usunięta
                •  
                  Treść została usunięta
                  •  
                    Treść została usunięta
                    •  
                      a ile nieszczesc ludzkich? , , , , ,
                      •  
                        @bolkos pamietasz, "bendem palowal!" Ha ha ha!
                        •  
                          teraz wiem dlaczego na orlenie tyle gorzaly maja !
                          •  
                            dostal od  od swoich za malo"mirry"
                            •  
                              A szkoda, ze tylko krzyczal, mogl esbe,ckiemu knu,rowi gnaty POprzetracac!
                              • Odwracanie uwagi od towarzysza balbiny. który jak wszyscy wiedzą jest teraz bogiem dla prymitywnego pisowskiego proletariatu
                                • Odwracanie uwagi od towarzysza balbiny. który jak wszyscy wiedzą jest teraz bogiem dla prymitywnego pisowskiego proletariatu
                                  • Za pół litra cennik prowokatora więcej nie przewiduje.
                                    • Jak można temu pajacowi udostępniać forum, na którym on wygłasza swoje "mądrości".

Prty tak zniszczonej reputacji zakrawa to na umyślne prowokacje.
                                      •  
                                        teraz juz wiecie czyi zwolennicy nawiecej smala gorzaly w tym kraju!

Najczęściej komentowane