/ Forum KO zaproponowała program „Otwarty Sejm”. „Wybór między państwem wolnym a zamkniętym”
10    

KO zaproponowała program „Otwarty Sejm”. „Wybór między państwem wolnym a zamkniętym”

Dodano 10
Koalicja Obywatelska zaproponowała program „Otwarty Sejm”. Zakłada on m.in. zakaz odrzucania projektów obywatelskich w I czytaniu oraz eliminację ekspresowego ustawodawstwa w dziedzinie podatków i samorządu.
 10
  • Czy "państwo wolne" wg POKO to państwo przypominające dzisiejszą Francję czy UK bo nie wiem co jest bardziej "postępowe"? Rozumiem że za krytykę polityki imigracyjnej Rządu będziecie ludzi zamykać, a za nagłaśnianie ataków i gwałtów waszego nowego elektoratu będzie karcer? I czy to wy będziecie określać co jest "mową nienawiści" a co nie i czy za rasizm i homofobię nawet te wyimaginowaną będą zsyłki na przedmieścia Paryża?
    • NIE INTERESUJE MNIE CO MÓWISZ PISZESZ I MYŚLISZ . TERAZ TY SŁUCHAJ BO JA MÓWIĘ - POLAK CI TO MÓWI.ZA PRZYWRÓCENIE POLSCE I POLAKOM GODNOŚCI. ZA DBANIE O PRAWDĘ HISTORYCZNĄ.ZA CHLEB DLA UBOGICH I KARY DLA ZŁODZIEI. ZA SZACUNEK DLA LUDZI.ZA WALKĘ Z MAŁOŚCIĄ ,PODŁOŚCIĄ I WYRACHOWANIEM.ZA DOSKONAŁE WYNIKI FISKALNE PAŃSTWA.ZA PODTRZYMYWANIE I PIELĘGNOWANIE ŚWIĘTYCH TRADYCJI POLSKIEGO NARODU.ZA WOLNOŚĆ I MĄDROŚĆ.ZA WYTRWAŁOŚĆ I WIARĘ.ZA OKRUTNĄ ŚMIERĆ W SŁUŻBIE POLSCE- TAK "CZYSTEJ" MĄDREJ I WRAŻLIWEJ PARY PREZYDENCKIEJ PANI MARII I LECHA KACZYŃSKICH.NIECH SIĘ STANIE - PIS OTRZYMA OD POLAKÓW PEŁNIĘ WŁADZY W POLSCE.
      • Kamila Gasiuk-Pihowicz spłaciłaś długi NOWOCZESNEJ?.
              • znaczy, jak wygrają te wybory, czy jak przerżną, a wtedy konieczny będzie POtrzebny wstęp wolny dla wszelkie maści hołoty lewackiej, by blokować co się da.

kto temu śledziennikowi dał 2 razy miejsce na listach PIS?
                • Moze wasz program dobry ale jestescie niewiarygodni. Po pokazala to przez 8 lat rzadow
                  • Moze wasz program dobry ale jestescie niewiarygodni. Po pokazala to przez 8 lat rzadow

Najczęściej komentowane