/ Forum Wassermann: Jeśli oczekiwano, że Tusk wyjdzie w kajdankach, to przykro mi
9    

Wassermann: Jeśli oczekiwano, że Tusk wyjdzie w kajdankach, to przykro mi

Dodano 9
– Jeśli oczekiwania opinii publicznej były takie, że Donald Tusk wyjdzie w kajdankach, to przykro mi. Ja nie pracuję na opinię publiczną. Jestem prawnikiem i cenię sobie swoje nazwisko – powiedziała szefowa sejmowej komisji ds. Amber Gold Małgorzata Wassermann.
 9
  • Pierwsze słyszę by opinia publiczna oczekiwała na Pana Tuska w kajdankach. To są fantasmagorie chorej Wassermannki. Niech Wassermannka zrobi sobie testy Wassermanna czy nie ma już zaawansowanej kiły mózgu?
    • Niedługo role się odwrócą, i towarzysze pisowscy przed rozliczeniem za krzywdy przeciwko krajowi, będą odpowiadać karnie, chyba, że wczesniej na wschód uciekną
      •  
        moze nawet w tym psie nie kazdy jest taki lizoduuuup jak horala?
        •  
          wg tych audytow to wszyscy powinni siedzie juz dawno
          a gownnno z tego wyszlo!
          •  
            Pisie pały wyższych szczebli doskonale wiedzą, że wizja Tuska za kratami była tworzona na potrzeby tępego elektoratu. Teraz jest to wygaszane i niestety, młotki - będziecie musieli przełknąć tą żabę. Cóż, prikaz to prikaz, hehe

o słynnych audytach jeszcze pamiętacie? i o tym, że wielkie G wam z tego wyszło? hahahahahaha
            • Kajdanki to za mało. Chcemy kajdan dla niego... i na galery.
              •  
                oj babeczko za mocno sie nie pohoralas praca!
                • zawiodlas szefa
                  zawiodlas pokladane w tobie nadzieie
                  nie wiem , czy szeff da ci dróga szanse
                  • gdybyś , Małgosiu , szanowała nazwisko , nigdy w zyciu nie wzięłabyś udziału w tej hecy

ustalonej na nowogrodzkiej .

Tusk w kajdanach to nie były oczekiwania opinii publicznej

tylko bydła ukrainsko-żydowsko-kaczynskiego

Najczęściej komentowane