/ Forum Wzięły ślub w Berlinie, polski sąd go nie uznał. Złożą skargę do ETPC?
12    

Wzięły ślub w Berlinie, polski sąd go nie uznał. Złożą skargę do ETPC?

Dodano 12
Dziennikarka TOK FM Agata Kowalska oraz Emilia Barabasz wzięły ślub w Berlinie. Teraz walczą o uznanie swojego związku w Polsce.
 12
  •  
    Nowa z jakiej racji ma to uznać?
    • PiSoska ciemnota nierozumie że to jest postęp i Niemcy nasi przyjaciele są ważniejsi niż jakieś PiSoskie prawa i ustawy! Niepozwolimy! Jesieniom sie zmieni to wszysko! Dobrze że wzróciłu sie do sondu bo nasze sondy są jeszcze wolne a mażęstwa jednopciowe to przyszłoś i lepsze niż wielopciowe co są patologją! Tak!
      •  
        nie wiem czemu ale śmiać mi się chce jak widzę coś takiego albo jak słyszę ja Biedroń gada cienkim głosikiem, jak ci ludzie chcą być traktowani poważnie??
        • Wydaje się, że Berlin to światowa metropolia a nie Warszawa.
          •  
            Kupiłem samochód w Anglii i przyjechałem do Polski od jutra będę jeździł po lewej stronie. Jeśli zatrzyma mnie policja odwołam się do europejskiego trybunału sprawiedliwości!
            • Wziely slub w Berlinie ? wiec powinny tam zamieszkac! Byly prezydent Polski Bronislaw Komorowski mowil ze emigracja to szansa! sama od 30 lat mieszkam w Belgii
              • Treść została usunięta
                • Trochę tak jakby pedofil wyjechał do Arabii Saudyjskiej, wziął ślub z 9-latką i spędził tam miesiąc miodowy, a po powrocie do Polski żądał, by polski urząd wydał mu potwierdzenie legalności zawarcia małżeństwa.

Jeśli jesteście Polkami, obowiązuje was polskie prawo.

Najczęściej komentowane