/ Forum Stuhr zachęca do udziału w wyborach. „Twój głos liczy się tak samo jak Holland czy bp Jędraszewskiego”
14    

Stuhr zachęca do udziału w wyborach. „Twój głos liczy się tak samo jak Holland czy bp Jędraszewskiego”

Dodano 14
13 października wybierzemy nowych posłów i senatorów. O udział w jesiennych wyborach parlamentarnych zaapelował m.in. aktor Maciej Stuhr.
 14
  • Boshe ten folksdojcz i żałosna zakomplekiona szmata jeszcze bełkocze - idź possaj na brukselskim rogu śmierdzący homopedofili - wspierasz organizacje aktywnie kryjące pedofilię jaką są "plski" elyty filmowe.
    • Tak!!! Bo chodzi o to by takich Jędraszewskich było jak najmniej w naszej Ojczyźnie ukochanej, a ludzi o szlachetnych myślach takich jak Pani Holland jak najwięcej.
      • Stuhr zrob nam przyjemnosc i idz w pi......Lepiej zaskarz warszawski magistrat za zanieczyszczanie Wisly i wywozenie waszych g...po cichu poza miasto.
        • STUHR ...TY NIE SWIROJ TYLKO BIERZ OJCA I  IDZ NA WYBORY ....!!!!
          • Niestety szturku ale będzie bolało kiedy ogłoszą wyniki, wasze wygłupy i pojękiwania są żałosne, zostaje tylko kraj dziadów, i Tel Aviv.
            • Tak! Bravo Panie Doktorze Donald Sztur! Ja za psna radom poszukałem liste i jes! Pani Profesor Claudia Jachira! To wartościowa kobieta o ogromnej masie inteligenci i dobry człowiek! Ona jest mojim godnym prezentatnem. Pamientajcie przy urnach!
              • Treść została usunięta

Najczęściej komentowane