/ Forum Schetyna domaga się dymisji szefa NIK. „Skończymy z tym układem 13 października”
24    

Schetyna domaga się dymisji szefa NIK. „Skończymy z tym układem 13 października”

Dodano 24
– Czegokolwiek nie obiecają, będą mieli dzisiaj usta pełne frazesów, obietnic, otwartości. Będą się uśmiechać, a po 13 października, jeżeli nie daj Boże wygrają, będzie tak samo. Zaciśnięte zęby, niechęć, nienawiść i odsuwanie tych, którzy nie są tacy jak oni. My nie chcemy państwa PiS. My chcemy otwartej, obywatelskiej Polski – stwierdził Grzegorz Schetyna na konwencji Koalicji Obywatelskiej w Jeleniej Górze.
 24
  • 13 października skończy się ale TfuGrzegorz i  PO-sekta.
    • kupol niedojdo lewacka

PIS gloryfikuje(jakbyś wiedział tłuku co to znaczy) poczynania Rosji sprowadzając tu USArmy, czy Parada Oszustów protestująca ramię w ramię z Putinem przeciwko przekopaniu mierzei?
      przykład pierwszy z brzegu
      aha.
      a może te hamerykańce, to przebrane ruskie?

gdzieś ty się matole ulągł i kto cię wyknocił przygłupie?

• zaś ja domagam się zdelegalizowania partii chamów antypolskich i tyle
        • Treść została usunięta
          • W Legnicy, w domu Kropiwnickiego z PO, też był burdel.... ale wtedy to było OK
            • Ta "afera" powinna być opatrzona nadtytułem: TYLKO DLA NAIWNYCH IDIOTÓW !
              • Schetyna "My nie chcemy państwa PiS"- pewnie chcemy powrotu do tego co było: afra vat (Nowak przygotowywał i wprowadzał przepisy umożliwiające straty w budżecie), hazardowa, paliwowa, amber gold, melioracyjna, autostradowa- stracili polscy przedsiębiorcy,
                afera mieszkaniowa w Warszawie i innych miastach- bezprawne przejmowanie kamienic, sprzedaż majątku za bezcen (np.Ciech), Tusk i Pawlak podpisali umowę na najdroższy gaz w Europie, Kopacz podpisała niekorzystny pakiet klimatyczny, którego wynikiem jest drogi prąd.
                • Schetyna "My nie chcemy państwa PiS"- pewnie chcemy powrotu do tego co było: afra vat (Nowak przygotowywał i wprowadzał przepisy umożliwiające straty w budżecie), hazardowa, paliwowa, amber gold, melioracyjna, autostradowa- stracili polscy przedsiębiorcy,
                  afera mieszkaniowa w Warszawie i innych miastach- bezprawne przejmowanie kamienic, sprzedaż majątku za bezcen (np.Ciech), Tusk i Pawlak podpisali umowę na najdroższy gaz w Europie, Kopacz podpisała niekorzystny pakiet klimatyczny, którego wynikiem jest drogi prąd.
                  • JA MYSLE GRZESIEK...ZE JUZ PO TYCH WYBORACH ....ROZBIJEMY CALKOWICIE TEN TWOJ TOTALNIE ZLODZIEJSKI GANG OLSENA ....!!!
                    • ...GRZESIEK ....TY PRZYGOTOJ SOBIE NA 13 PAZDZIERNIKA FUJARE ....JAK PRZEGRASZ BEDIESZ ZMUSZONY NA NIEJ ZAGRAC .....he.......he........he........he.......he
                      • Już nie mam mojego hotelu i co mi zrobicie.
                        Chryste Panie, jaki to uczciwy minister, w nocy hotel wylał na zbite dupcie godzinkowe. Bezzwłocznie, jak żaden gangster dotąd!
                        •  
                          Schetynka napalony jest na władzę jak Reksio na boczek a nawet planu wyborczego nie ma, jedyny jego plan to rozkradanie państwa i sprzedanie lub oddanie EU wszystkiego co się da, jedyne co się udało EU dla Polski zrobić to wymieść 2 mln młodych Polaków a w zamian sprowadzić tutaj kilka mln ukraińców i do tego zadłużyć budżety państwa, miast i gmin aby dysydenci z EU i Polski mieli co kraść .Miłego dnia
                          • Totalny pis to same afery, tylko prymitywy kłamią, że jest inaczej
                            • W każdym przypadku zasada jest bardzo prosta! Z pacanami, a w szczególności politycznymi się nie dyskutuje, z grzeczności można ich przez chwilę wysłuchać i tyle......
                              • TEN CMOK GOTOWY JEST ZDYMISJONOWAC JUZ WLASNA MATKE ....he.....he......he on by  chcial zdymisjonowac caly rzad i  to  wiele razy ......seryjny gwalciciel ...???? chciec to  modz ...sryjny gwalcicielu ......he........he........he........he
                                • trzeba zmienić władzę

by pozamykać tę skorumpowaną sitwę kolesi i ku*estwa

Najczęściej komentowane