/ Forum „To po prostu nieprawda”. Rzecznik Andrzeja Dudy reaguje na tekst „Jewish Insider”
5  

„To po prostu nieprawda”. Rzecznik Andrzeja Dudy reaguje na tekst „Jewish Insider”

Dodano 5
„Prezydent Andrzej Duda nigdy nie powiedział, że >>Izrael jest odpowiedzialny za ostatnie antysemickie ataki w Polsce<<” – napisał Błażej Spychalski na Twitterze. To odpowiedź na publikację „Jewish Insider”.
  • Jestem Polakiem z renta 1000 zł. I z chorobą raka i mam 65 lat a przeżyłem paru prezydentów a najgorszy dla mnie to był Wałęsa ten dziad zabrał mi 45° renty i to nie mojej winy pracowałem tylko 18 lat na piecach hutniczych gdzie temperatura do chodziła od 52 do 56°C na hali nie mówiąc, jaka się znajdowała w piecu lub koło pieca a mogę powiedzieć, że jednym słowem zostałem okradziony gdzie w tamtych czasach na emeryturę odchodziło się w wieku 65 lat a my hutnicy odchodziliśmy w wieku 55 lat ze względu dużych temperatur. I już nigdy się nie podniosłem, bo rządzących nie pozwolili i mam dziś 1000 zł. Emerytury. I po Wałęsie byli różni prezydenci gdzie ich szanowaliśmy w Polsce jak i zagranica i różne partie były, ale partia PIS to bije wszystko na łeb i szyję. Na dzisiejszy dzień PIS ma 230 afer w tym 13 artykułów Konstytucji, które złamali PiS i Andrzej Duda. Powiem tylko jedno, że Andrzej Duda i  Adrian Zandberg nie powinni być prezydentem, bo są za Żydami i my Polacy nie słusznie by zrobili, że zapłacili majątki, które im się nie należą. Ostatnio do ambasady Izraela Polska napisała do ambasady Izraelskiej dokument, który został podstemplowany przez ambasadę Izraelską, że Żydzi pożyczyli od Polski w 1764 roku 3, 5 miliona to na dzisiejsze czasy są Polsce winni 74276527x(1,05)exp254=1,79x10exp13 = 17,9x1012=17900 miliardów dolarów =17,9 bilionów USD.
    W przeliczeniu na złoto po cenach, 1320 USD za uncję wynosi to 421734 ton złota. A dokładnie można przeczytać ile są winni Żydzi Polsce to ling. www.salon24.pl/u/konfederat1000/980127,zydowskie-zadluzenie-wobec-polski. I mamy na to dokument, że pożyczyli. A wtedy niech coś powiedzą na temat długów Żydowskich. A co do wyborów to już w Polsce mieliśmy prezydentów a żadnej kobiety a jest w Polsce równouprawnienie to niech się Polacy wykażą a nie patrzą, że ich PIS kupił za 500+ i niewiadomo, co jeszcze będzie kombinował, aby wygrać wybory i obiecał Polakom. A 15° szkodliwego zabrano w 1999 roku a było płacone od czasów powojennych to ile myślicie będą Polakom płacić te, 500+ za które Polaków kupił PIS to, dokąd będzie płacił jak myślą Polacy. Jestem emerytem i wcale nie spodziewam się, że będzie lepiej, bo, z czego rząd i ZUS będzie płacił jak nas okradają od czasu wojny, aby emeryt z głodu nie zdechł z głodu, bo tak się dzieje w Polsce tylko teraz się z tym nie kryją, bo co im zrobi głupi naród. Rząd to nie firma tylko żyje z Polaków taka jest prawda. A prezydentem bym wybrał kobietę Małgorzata Kidawa-Błońska. Jak Polacy wybiorą inaczej to ja ich nie zmuszam, ale jak będzie źle to niech mają pretensje do siebie? Bo nas nie szanują w żadnym państwie a macie przykład, że Beata Szydło przegrała głosowanie w Parlamencie, bo tak szanują PIS. Jak zostanie prezydentem kobieta to może naprawi wszystkie błędy PIS-u, ale będzie trudno? A teraz Polacy niedarcie się kupić ani wierzyć w obiecanki PIS-u.

Najczęściej komentowane