/ Forum Platforma gotowa stworzyć rząd z Konfederacją? Neumann mówi o budowaniu „ratunku narodowego”
6    

Platforma gotowa stworzyć rząd z Konfederacją? Neumann mówi o budowaniu „ratunku narodowego”

Dodano 6
Na trzy dni przed wyborami opozycja rozważa różne scenariusze na wypadek, gdyby PiS nie zdobyło większości Parlamentarnej. W programie „Wydarzenia i Opinie” na antenie Polsat News poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Neumann nie wykluczył próby stworzenia rządu, w którego skład miałaby wejść Konfederacja.
 6
  •  
    P0 to nawed z diabłem zawiarze koalicję żeby tylko dorwać się do koryta. KORWIN WICEPREMIEREM sięgamy już całkowitego dna.
    • Niemcy i Rosja od zawsze zwalczały polską suwerenność, społeczeństwo i kulturę. W tym kontekście PO-KO i Konfederacja są sobie bliskie ale na razie z tym się kamuflują.
      • PiS też zaczyna mięknąć. Trochę mi to przypomina zaborców łaszących się do Polaków odbudowujących niepodległość pod koniec I WŚ :D
        • Helmucie Walter Wintz z odnowionego Hitlerjugend czy ćwiczysz przed lustrem pozdrowienie dla swego guru z Hajmatu? Jak masz problemy to pośpiewaj i poćwicz z bojówką kaperującą do Hitlerjugend i NSDAP "Jutro należy do mnie" ...
          youtube

a jak douczysz się języka polskiego to możesz wtórować debilicy Jachirze:
          youtube
          • Nieod dziś powatarzamy że Konfederacja to najlepsi nasi pszyjaciele! Od zawsze idziemy w ramie ramie w łeb łeb bo te same cele pszed nami ocalić ten kraj przed gwałtami na konstytuci i demokraci i pszyrócić żeby było jak było! Żeby nie beczeczono pomników naszych wyzwolicieli Rosjyjskich i nie wysławiano faszzystoskich band latajoncych po lasach gdy bochaterowie z Gwardji Ludowej walczyli pszeciw hitlerowcom! To nasze spólne cele!
            • Patologia Ohydna z Konfederacją Sowiecką - razem utworzą rząd i PO-maszerują na deptak w pierdlu w Rawiczu ... Tam będą rządzić wspólnie z mafiozami watowskimi i wszelkimi złodziejami majątku narodowego ...

Najczęściej komentowane