/ Forum Olga Tokarczuk otrzymała literacką Nagrodę Nobla!
26    

Olga Tokarczuk otrzymała literacką Nagrodę Nobla!

Dodano 26
Akademia Szwedzka przyznała dwie Nagrody Nobla w dziedzinie literatury. Wśród nagrodzonych jest Olga Tokarczuk, czyli autorka powieści takich jak „Bieguni” czy „Księgi Jakubowe”.
 26
  • Olga Tokarczuk, z takim imieniem i nazwiskiem na 100% musi być banderowskim bękartem po UPA.
    To wyjaśnia dlaczego Tokarczuk na "zagranicznych występach" oczernia Polskę i Polaków o wszystko co tylko możliwe.
    • No nie wiem kto jeszcze tę "nagrodę" poprzedniej ery traktuje poważnie po politycznych kompromitacjach itd... - to taka eurowizja dla literatów gdzie lewackie dinozaury przychodzą ppmoziać się pytkami po szyjach przed zagłada. Nie zapomnijmy że jednym z "zasłużonych" był towarzysz "Bolek" ale biorąc pod uwagę ustrój obecnej Szwecji w której to zbrodniarze w postaci Michnika cieszą sie spokojną starością a komunizm już dawno przeskoczył to co znano z ZSSR, to raczej nie dziwi.
      • dzisiaj z artykulu w SE dowiedzialem sie ,ze Pani Olga Tokarczuk jest WEGETARIANKA … w zwiazku z tym odwoluje I przepraszam JA za wszelka krytyke z mojej strony… ciesze sie ze Pani ta nagrode dostala.
        • Żałoba w obozie PiS. Ich nadworny wierszokleta Marek Rymkiewicz nadal bez nagrody. Bo wg PiSuarów złośliwe "łże elity" szwedzkie nagrodziły na złość Polsce "łże elitę" Polkę. Teraz PiSuaria będzie musiała uruchomić w TV Maryla i TV Kurski propagandę, że tak naprawdę literacka Nagroda Nobla nic nie znaczy, bo jest nagrodą trzeciorzędną a nawet czwartorzędną.
          •  
            Treść została usunięta
            • Treść została usunięta
              • Hmm pomiędzy Obamą i Walęsą? Czy to nie przypadkiem nagroda czysto polityczna biorąc pod uwagę obecny ustrój Szwecji?
                •  
                  zrobila PANI
                  piekne 'swinstwo " bandzie kurdupla
                  przed wyborami
                  brawo !
                  • towarzysz Sobotin

znów zesrał sie w portki , ....cóż taki los wieśniaka z hajnówki
                    • Jak pisowskie prącia forumowe nie wytrzymują cisnienia i wylewaja swoje nędzne wypociny bez ładu i składu, to cios dla was lewackie pisuary, prymitywami jestescie, i prymitywami będziecie
                      • Jak pisowskie prącia forumowe nie wytrzymują cisnienia i wylewaja swoje nędzne wypociny bez ładu i składu, to cios dla was lewackie pisuary, prymitywami jestescie, i prymitywami będziecie
                        • towarzyszu ...Josifie Sobotin

nikt nie ma zamiaru nazwania cie Polakiem .............tego możesz być pewnym
                          • ani mnie to nie interesuje ani mi to nie jest do niczego potrezebne, nawet nie wiem kto to jest i nie bardzo mnie to obchodzi... ale na pół monitora mi się wyświetla że dostała nobla... Dobra, fajnie, gratuluję. Ale co mnie to obchodzi? Są ważniejsze sprawy na świecie..
                            •  
                              i takie OSOBOWOSCI chce tepic banda kurdupla!
                              • nastepna osoba z której Polacy są dumni i która rozsławia Polskę

a nie przekrętasów z Polskiej Agencji Narodowej na Red Tube
                                •  
                                  PANI OLGO
                                  B R A W O !
                                  • nadal,

czapracki

jedna i ta sama POmylona sPOniewirana pi . da z Tczewa

Neumann ma racje.

gowno wiesz, gowno piszesz.

taki to jest ten płatny elektorat platformy.
                                    neanderthale..
                                    • ja pierdzielę

.......................co .będzie .się .działo . nowogrodzkiej ?

....................a co na Woronicza ? ......................................posrają się ze szczęscia

potrzebny Gontyrczyk i Cyckiewicz ............do napisania własciwego życiorysu noblistki
                                      • ja pierdzielę

.......................co .będzie .się .działo . nowogrodzkiej ?

....................a co na Woronicza ? ......................................posrają się ze szczęscia

potrzebny Gontyrczyk i Cyckiewicz ............do napisania własciwego życiorysu noblistki
                                        • a Banaś urzadził sobie kamienicę za unijne pieniądze

można ?

można ,................ trzeba tych chcieć i mieć kumpli aferałów z nowogrodzkiej
                                          • Fakt, że z fizyki w tym roku Wolszczan nie dostał Nobla, całkowicie dyskredytuje tę nagrodę.
                                            • Oczywiście gratulacje, ale to niestety kolejny dowód, że literackie i pokojowe nagrody Nobla nie mają najmniejszego sensu.
                                              • ja pierdzielę

.......................co . to , będzie , się .działo .na . nowogrodzkiej

................................a co na Woronicza ..

potrzebny Cynckiewicz i Gontarczyk ..............napiszą nowy , właściwy życiorys Noblistki
                                                • ja pierdzielę

.......................co . to , będzie , się .działo .na . nowogrodzkiej

................................a co na Woronicza ..

potrzebny Cynckiewicz i Gontarczyk ..............napiszą nowy , właściwy życiorys Noblistki

Najczęściej komentowane