/ Forum Konfederacja chce unieważnienia wyborów. „Rozliczne manipulacje”
11    

Konfederacja chce unieważnienia wyborów. „Rozliczne manipulacje”

Dodano 11
Konfederacja skieruje do Sądu Najwyższego protest wyborczy. Zamierza wnioskować o unieważnienie wyborów parlamentarnych.
 11
  •  
    No i proszę brakło Krystyny Pawłowicz w polityce i cyrki zaczynają się dziać od pierwszego dnia wyborów a myślałem że bez tej kobiety będzie smutno.
    • Szkoda bo głosowałem na Konfederację i bardzo lubiłem tę Partię ale....... Niestety za Konfederacją kladzi się cień lewicy i to poważny. Fakt wywindowania Wiosny poprzez rodrobnienie głosów przy wyborach PE czy 
      późniejsze wykorzystywanie Konfederacji przez lewackie śmieci w TVN w tym samym celu... UUUU chłopaki..... Maci wiele rzeczy do wytłumaczenia.
      • Wawer , pisz na  Berdyczów.
        • Treść została usunięta
          •  
            zaczyna się świrowanie, zawsze jakiś folklor w sejmie musi być, ktoś miejsce Petru czy Palikota musi zając
            • Jestem za, pod warunkiem że koszty ponownych wyborów pokryje konfederacja!
              Jeszcze nie zaczęli posłować a już pokazują swoją głupotę, zaczynają jak nowoczesna i tak skończą jak nowoczesna!
              • Nie kto ! Tylko CO to jest ta konfederacja ?
                • A ja popieram. Myślę że wynik byłby lepszy dla Polski a gorszy dla "ruskich", bluźnierców, sodomitów i mafijnych rabusiów z POKO
                  • Akcja sabotażowa "zielonych ludzików". KONFEDERACJA to ruska prawica która w Sejmie będzie miała dwa koła poselskie. Jedno to przybudówka "Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji" Władimira Żyrinowskiego a druga to przybudówka "Jednej Rosji" Władimira Putina.

Najczęściej komentowane