/ Forum Tokarczuk: Wynik wyborów mnie nie uszczęśliwił, ale na skład parlamentu patrzę z radością
7    

Tokarczuk: Wynik wyborów mnie nie uszczęśliwił, ale na skład parlamentu patrzę z radością

Dodano 7
Olga Tokarczuk skomentowała wynik wyborów parlamentarnych w Polsce. Laureatka literackiego Nobla doszukuje się pozytywu w wejściu lewicy do Sejmu. Jej wypowiedzi na ten temat spisali dziennikarze „Gazety Wyborczej”.
 7
  • A mnie nie uszczęśliwił przyznany pani za grafomanie, Nobel, gdyz przyznanie go mialo podtekst polityczny , a nie wyroznienie pani zapedow literackich.
    • tokarka

a mnie to dokładnie spływa co uszczęśliwia mendy , plujące na kraj oraz jego obywateli takie jak ty, holland, szlezwig holstei, jachira zdzira oraz wszystkie śmierdzące gówna z czajki czajkoskiego czyli POmyje zdradzieckie ryje
      • No nie wiem kto jeszcze tę "nagrodę" poprzedniej ery traktuje poważnie po politycznych kompromitacjach itd... - to taka eurowizja dla literatów gdzie lewackie dinozaury przychodzą pomiziać się pytkami po szyjach przed zagłada. Nie zapomnijmy że jednym z "zasłużonych" był towarzysz "Bolek" ale biorąc pod uwagę ustrój obecnej Szwecji w której to zbrodniarze w postaci Michnika cieszą sie spokojną starością a komunizm już dawno przeskoczył to co znano z ZSSR, to raczej nie dziwi.
        • No nie wiem kto jeszcze tę "nagrodę" poprzedniej ery traktuje poważnie po politycznych kompromitacjach itd... - to taka eurowizja dla literatów gdzie lewackie dinozaury przychodzą pomiziać się pytkami po szyjach przed zagłada. Nie zapomnijmy że jednym z "zasłużonych" był towarzysz "Bolek" ale biorąc pod uwagę ustrój obecnej Szwecji w której to zbrodniarze w postaci Michnika cieszą sie spokojną starością a komunizm już dawno przeskoczył to co znano z ZSSR, to raczej nie dziwi.
          • Niestety koszerno-ukraińsko lewaczko Tokarczuk - sejm RP to nie Knesetn w Izraelu a i tak znalazł się w nim Adrian Zandberg z fioletowej partyjki RAZEM tak jak jego krewna w fioletach Tamar Zandberg najpierw z syjonistyczno-lewackiej partii Jaszad (RAZEM) przemalowana ostatnio na Merec (ENERGIA) - czas najwyższy, żeby partyjka Adriana nazywała się też ENERGIA ... Szalom Alejchem ...
            youtube
            • W polskim parlamencie nie ma lewicy, jest lewactwo - a to zupełnie coś innego. Postulaty lewicowe spełnia dziś PiS, gdyby Pani nie zauważyła.
              • >>>>> .CALE NASTEMPNE CZTERY LATA W  TYLEK PANI OLGO .....!!!! he.......he.......he

Najczęściej komentowane