/ Forum Projekt ustawy o zakazie edukacji seksualnej. Posłowie PiS chcą 5 lat więzienia
10    

Projekt ustawy o zakazie edukacji seksualnej. Posłowie PiS chcą 5 lat więzienia

Dodano 10
W Sejmie odbyło się pierwsze czytanie obywatelskiego projektu nowelizacji Kodeksu karnego. Przygotowała go inicjatywa Stop Pedofilii. Posłowie PiS zaproponowali zwiększenie kary z 3 do 5 lat za edukację seksualną.
 10
  • Bo to ciemnota po zawoduwkach i zawsze to muwie dzie im tam do nas elit tego kraju! Dzieci tszeba uczyć od lat bo badania muwia że już 3szy letnie dzieci umiom zmienić pueć! Ale nie tumacze tego ciemnocie PiSoskiej bo ona nieumie i nierozumie!
    • Ciemny ludzie wybrałeś PiS to żyj jak w średniowieczu i nie podskakuj bo do pierdla.
      • Jak poslowie pisu tak chca ...to na  100% tak bedzie .....mimo obiekcji senatu ...
        •  
          Zadam tylko jedno proste pytanie ...Czy ja oglądając internet natrafiam na zdjęcia i filmy z udziałem nieletnich dziewcząt i chłopców co w internecie jest mnóstwo to znaczy że jestem pedofilem czy pedofilem jest ten kto robi zdjęcia filmy i daje do internetu bo ostatnie czasy pokazały że jak oglądasz to jesteś pedofilem ..co za idiotyzm
          • To nie jest ustawa o zakazie "edukacji seksualnej", ale o zakazie "propagowania deprawacji seksualnej". Nazywajmy rzeczy po imieniu.
            • >>>>>>>>>> ..TO MUSI PRZEJSC .. ..ZEBY NIEWIADOMO CO SIE DZIALO ....!!!! ..

Najczęściej komentowane